.

.

Пирели П Нула 225 45Р В Гума Одговара: 2017 - Шевролет Круз Дизел, Тојота Корола С

Пирели П Нула 225 45Р В Гума Одговара: 2017 - Шевролет Круз Дизел, Тојота Корола С

DEN 1.00
Износ

Дизајниран за употреба на луксузни и спортски седани и Теренци, P нулата е гума со ултра високи перформанси која им нуди на возачите максимални перформанси, подобрено сопирање и подобрено ракување. Шарата е наменета за употреба во потоплите месеци. Црн страничен ѕид. Изграден со три цврсти централни ребра кои го подобруваат сопирањето и влечењето при поголеми брзини.

R

Им се допаѓа и на купувачите