.

.

Делинте дх 245 45Р17ХЛ 99В БСВ

Делинте дх 245 45Р17ХЛ 99В БСВ

DEN 1.33
Износ

Гумата Delinte DH2 е гума за сите сезонски перформанси за возачите кои сакаат да го туркаат своето возило и бараат одличен стисок и ракување со голема брзина по ниска цена. Гумата Delinte DH2 нуди подолг век на траење благодарение на неговото ултра отпорно на абење соединение на шарите, големите блокови на шарите и дизајнот на рамото што ослободува топлина. Гумата, исто така, има асиметричен дизајн на шарите за да ги спои барањата за сув зафат со влажна влечна сила. На пример, поголемите ребра на шарите и блоковите од надворешната страна на гумата ја зголемуваат стабилноста во свиоците, додека помалите внатрешни блокови помагаат во расфрлање на водата бидејќи има повеќе жлебови низ кои тече водата. Ова значи многу подобри перформанси на влажно возење од типичната евтина гума во овој опсег на цени. Делинте ДХ2 245/45Р17ХЛ 99В БСВ (4 Гуми) Одговара : 2003-04 Форд Мустангот Мах 1 2002 ФОРД МУСТАНГОТ ГТ 2001 форд МУСТАНГОТ СВТ Кобра 2011-13 Мерцедес-Бенц Е350 Блутек 2006-10 Мерцедес-Бенц е350 4матик 1996-99 форд МУСТАНГОТ СВТ КОБРА 2013 АУДИ А4 КВАТРО ПРЕМИУМ 2003-04 Мерцедес-Бенц Е320 4матик 1994 Форд Мустанг Гт 1995 ФОРД Мустанг Гтс 2004-06 Понтијак Гто База 2013 Кадилак Ктс База 2009-12 Ауди А4 Кватро Авант 2004-07 бмв 525и база 2003 МЕРЦЕДЕС-БЕНЦ Е500 БАЗА 2005-06 МЕРЦЕДЕС-БЕНЦ Е320 Цди 2006-09 Ауди А6 Кватро Авант 2007-08 ВОЛВО с80 В8 1994-2002 Мерцедес-Бенц Сл500 База 2014-19 Кадилак Ктс Луксуз 2006-10 бмв 550и база 1993 форд мустангот СВТ КОБРА Р 2009 ВОЛВО С80 Т6 И ПОВЕЌЕ - ДОДАДЕТЕ го вашето возило Во Нашиот Додаток За Вклопување За Да Проверите.

R

Им се допаѓа и на купувачите