.

.

Бриџстоун Потенца С-Пол Позиција 235 45Р И Гума

Бриџстоун Потенца С-Пол Позиција 235 45Р И Гума

DEN 1.00
Износ

Гума Со ултра високи перформанси, Пол-Позицијата Потенца С-04 е наменета за употреба на спортски автомобили и им нуди на возачите сигурни перформанси на влажни и суви патишта. Шарата е наменета за употреба во потопло време. Црн страничен ѕид. Се одликува со континуирано централно ребро за подобрување на одговорот на управувачот. Одговара : 2010-14 Мерцедес-Бенц Е350 База 2015-22 Субару Импреза База 2009-14 Субару ИМПРЕЗА WRX Премиум 1998-2009 Ауди А4 Кватро Авант 2017-22 Субару WRX Спорт 1998-2002 Мерцедес-Бенц Е320 4матик 2006 Мицубиши Лансер Еволуција se 2016 subaru wrx База 2003-04 Mitsubishi Lancer Еволуција 2006-09 Volvo S60 2.5 T 2015 SUBARU Wrx Премиум 2007 Saab 45172 2.0 T 2001-03 Bmw 530i База 1998-2000 Bmw 528i База 2006-09 audi A4 Cabriolet 2007 volkswagen passat 3.6 2008-09 Saab 45172 Aero Xwd 2000-03 Volvo V70 T5 2012-16 Volkswagen Cc Sportline 2006-13 Volvo C70 T5 2006 Saab 45172 Aero 2005 Mitsubishi Lancer Еволуција Mr 2001-03 Bmw 525i База И Повеќе - додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување За Да Проверите.

R

Им се допаѓа и на купувачите