.

.

Нокиан Нордман Краткоденица Асиметрични Сите Временски услови 215 45Р 91В XL Патничка Гума Одговара: 2011 - Хонда Цивик Си, 2010-База Тојота Приус

Нокиан Нордман Краткоденица Асиметрични Сите Временски услови 215 45Р 91В XL Патничка Гума Одговара: 2011 - Хонда Цивик Си,

DEN 2.67
Износ

Нокиан Нордман Краткоденица Асиметрични 215/45Р17 91В Xloverview Асиметрични Нордман Краткоденица е дома на секој пат и вешти во добивање на вас дома безбедно. Оваа гума за сите временски услови е изградена за да издржи снег, мраз, дожд или топлина. Обезбедува извонредна вредност за возачите кои копнеат за мир во текот на целата година за секое патување. Оценето за зимско возење благодарение На симболот На Три Врвни Планински Снегулки. Одлично ракување на снежни и суви површини. Уверени влажни перформанси. Дизајнот со низок отпор на тркалање заштедува гориво. Асиметричната шема на шарите помага да се спречи кашест планирање. Поддржан од ограничен производител од 50.000 милји гаранција за животниот век на шарата. Големина : 215/45Р17. Опсег на оптоварување : XL. Производот Може Да Варира Од Сликата. Тркало/Раб Не Се Вклучени. Одговара : 2014-15 Хонда ГРАЃАНСКИ ЕКС-Л 2009-10 Хонда ГРАЃАНСКИ ЕКС-Л 2009-11 Форд Фокус Сес 2006 Хонда Граѓански Си 2014-18 КИА ФОРТЕ ЕКС 2014-16 Хјундаи Елантра Спорт 2013 Хјундаи Елантра Ограничена 2010 Киа ФОРТЕ СХ 2008 Хјундаи Елантра ГЛС спорт 2012-14 Тојота Приус ПЕТ 2012-13 Киа Форте Сх ЛУКСУЗ 2010-12 Хјундаи ЕЛАНТРА туринг Се 2012-14 Хјундаи Велостер База 2013-15 потомство Фр-С База 2015-17 Хјундаи Елантра Гт Глс 2009 Хјундаи ЕЛАНТРА турнеја 2015 ТОЈОТА ПРИУС персона серија 2013-14 Хјундаи Елантра Гт Се 2011 КИА ФОРТЕ ЕКС 2015-16 ХЈУНДАИ ВЕЛОСТЕР се 2011-13 Лексус Цт200х База 2016-22 Акура Илкс База 2014-17 Лексус Цт200х Ф Спорт И Повеќе - Додадете Го Вашето Возило во НАШИОТ ДОДАТОК За Вклопување за да проверите.

R

Им се допаѓа и на купувачите