.

.

РАДИЈАЛЕН ШАМПИРОВ С 225 45Р 91В Б А А БВ ЛЕТНА ГУМА Одговара: 2017 - Шевролет Круз Дизел, Тојота Корола С

РАДИЈАЛЕН ШАМПИРОВ С 225 45Р 91В Б А А БВ ЛЕТНА ГУМА Одговара: 2017 - Шевролет Круз Дизел, Тојота Корола С

DEN 2.67
Износ

Внимание! Поради големината На Гумите Пакетите може ДА се ОДВОЈАТ во курирскиот објект и да не се ИСПОРАЧУВААТ ИСТИОТ ДЕН иако ги испраќаме заедно. Информациите за следење може да се проверат со најавување на веб-страницата на курирот со главниот број за следење што ќе го добиете преку е-пошта. На пример, можете да добиете 3 гуми во еден ден, а 4-тиот следниот ден или денот потоа или една гума во еден ден, а вториот еден ден потоа. Ние разбираме дека ова е голема непријатност за нашите купувачи сепак ОВА Е АПСОЛУТНО надвор од нашите control.GT Радијален Шампиро SX2 КАРАКТЕРИСТИКИ и Придобивки Летно време влечење подобрена контролираност перформанси со голема брзина преглед Gt Радијален Шампиро SX2 е летна гума со високи перформанси произведена за патнички возила.Моделот обезбеди првокласно летно време (повеќе ..) Големина : 225/45Р17. Сезона : Лето. Перформанси : Високи Перформанси. Тип На Автомобил : Патник. Опсег на оптоварување : СЛ. Производот Може Да Варира Од Сликата. Гума Раб Не Се Вклучени. Одговара : 2013-15 Доџ Дарт Аеро 2016 Шевролет Круз ЛТ 2016-17 Фолксваген Џета Хајлин 2017 Хјундаи Елантра Крајна 2018 Хјундаи Елантра СЕЛ 2019-23 КИА ФОРТЕ ЕКС+ 2013-14 Фолксваген Џета Хибрид Хајлајн 2001-06 БМВ 325i база 2021 Hyundai Elantra Крајната Хибрид 2013-14 МЕРЦЕДЕС-бенц c250 Луксузни 2019-20 Hyundai Elantra Крајната 2019-21 Фолксваген Jetta R-линија 2009-15 Scion Xb база 2007-12 Nissan Sentra Se-R Spec V 2022-23 hyundai елантра синиот Хибрид 2010-15 Лексус Е250 С 2016-17 ЛЕКСУС е200т база 2014-19 Мерцедес-Бенц Кла250 4матик 2006-09 Лексус Е250 База 2008 мерцедес-Бенц Ц300 4матичен луксуз 2012 Мерцедес-Бенц Ц250 4матик 2012 фолксваген jetta highline tdi 2017-18 Toyota Corolla Im База И Повеќе - Додадете Го Вашето Возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

R

Им се допаѓа и на купувачите