.

.

Континентал Проконтакт Т 225 45Р 91Х Бсв Гуми За Сите Сезони

Континентал Проконтакт Т 225 45Р 91Х Бсв Гуми За Сите Сезони

DEN 1808.00
Износ

Луксузна гума за турнеи за сите сезони дизајнирана за високи перформанси заедно со тивко, удобно возење, голема километража и моќни можности за сопирање. Сите временски влечење. Технологија за намалување на бучавата. Издржлива конструкција. Влијанијата и вибрациите на патот се апсорбираат за непречено возење. Зголемена реакција за прецизно ракување. Одговара : 2016 Шевролет КРУЗ ЛТ 2016-17 Фолксваген Џета Хајлајн 2013-14 Фолксваген Џета Хајлајн 2013-14 Мерцедес-Бенц Ц250 Луксуз 2019-21 Фолксваген Џета Р-Линија 2014 Мерцедес-БЕНЦ КЛА250 4матик 2012 Фолксваген jetta highline tdi 2006-07 МЕРЦЕДЕС-бенц c230 Спорт 2015 Фолксваген Jetta Highline Tdi 2011 Фолксваген Џета Сел 2016 Доџ Дарт Sxt Спорт 2018 Хјундаи Елантра Гт Глс 2016-17 Фолксваген Гти База 2018 Фолксваген џета Волфсбург Издание 2006-07 Фолксваген Џета 2.0 т 2002-04 Фолксваген Џета Тди 2011 Бмв 328и Xdrive База 2013 Кадилак На Перформанси 2005-06 Мерцедес-Бенц Slk350 База 2005 Фолксваген Буба Глс 2004 Мерцедес-БЕНЦ C230 компресор 1998 Bmw Z3 м роудстер 2014 Кадилак Атс ЛУКСУЗ и повеќе - додадете го вашето возило Во Нашиот Додаток За Вклопување За Да Проверите.

R

Им се допаѓа и на купувачите