.

.

Леао Лав Спорт 235 45Р 97В Хл А С Перформанси Гума Одговара: 2004-Акура Тл База, 2007-Акура Тл Тип-С

Леао Лав Спорт 235 45Р 97В Хл А С Перформанси Гума Одговара: 2004-Акура Тл База, 2007-Акура Тл Тип-С

DEN 1224.80
Износ

Внимание! Поради големината На Гумите Пакетите може ДА се ОДВОЈАТ во курирскиот објект и да не се ИСПОРАЧУВААТ ИСТИОТ ДЕН иако ги испраќаме заедно. Информациите за следење може да се проверат со најавување на веб-страницата на курирот со главниот број за следење што ќе го добиете преку е-пошта. На пример, можете да добиете 3 гуми во еден ден, а 4-тиот следниот ден или денот потоа или една гума во еден ден, а вториот еден ден потоа. Ние разбираме дека ова е голема непријатност за нашите купувачи, но ОВА Е АПСОЛУТНО надвор од нашата контрола.Леао Лав Спорт 3 КАРАКТЕРИСТИКИ И Придобивки Од целото време влечењеможност за контрола со голема брзина подолготрајно траење на животот На шарата Лав Спорт 3 Е гума за сите сезони со високи перформанси произведена за патнички возила и Теренци.Гумата го надградува целогодишниот перфо (повеќе..) Големина : 235 45Р17. Сезона : Цела Сезона. Перформанси : Високи Перформанси. Тип На Автомобил : Патник. Опсег на оптоварување : XL. Производот Може Да Варира Од Сликата. Гума Раб Не Се Вклучени. Одговара : 2010-14 Мерцедес-Бенц Е350 База 2011-14 Volvo S60 T6 2015-22 Субару Импреза База 2009-14 Субару Импреза WRX Премиум 2006-07 Ауди А4 Кватро Авант 2017-22 Subaru WRX Спорт 1998-2002 Мерцедес-Бенц Е320 4 Matic 2006 Mitsubishi Lancer Еволуција Se 2016 Subaru Wrx База 2003-04 Mitsubishi Lancer Еволуција 2006-09 Volvo S60 2.5 T 2015 SUBARU Wrx Премиум 2007 Saab 45172 2.0 T 2009 Audi A4 Quattro Avant 1998-2000 Bmw 528i База 2009 folkswagen passat comfortline 2006-07 Volkswagen Passat 3.6 2008-09 Saab 45172 Aero Xwd 2000-03 Volvo V70 T5 2011-16 Volkswagen Cc Sportline 2006-13 Volvo C70 T5 2006-07 Audi A4 Cabriolet 2006 Saab 45172 aero и повеќе - додај вашето возило до нашиот додаток за вклопување за проверка.

R

Им се допаѓа и на купувачите