.

.

Goodyear ComfortDrive 245 45R 99V XL Како Што Одговара Гумата За Изведба: Мерцедес-Бенц Е Bluetec, 2015-Мерцедес-Бенц е 4Matic

Goodyear ComfortDrive 245 45R 99V XL Како Што Одговара Гумата За Изведба: Мерцедес-Бенц Е Bluetec, 2015-Мерцедес-Бенц е 4Matic

DEN 2368.64
Износ

Goodyear Comfort Drive 245/45 R17 99 V XL Како Перформанси Големина На Гумата : 245 45 R17. Сезона : Цела Сезона. Перформанси : Перформанси. Тип На Автомобил : Патник. Опсег на оптоварување : XL. Производот Може Да Варира Од Сликата. Гума Раб Не Се Вклучени.

R

Им се допаѓа и на купувачите