.

.

Nokian Hakkapeliitta Навртки Зима 225 45R 94TH XL Патничка Гума Одговара: 2017-Chevrolet Круз Дизел, 2013-Dodge Dart Aero

Nokian Hakkapeliitta Навртки Зима 225 45R 94TH XL Патничка Гума Одговара: 2017-Chevrolet Круз Дизел, 2013-Dodge Dart Aero

DEN 3151.68
Износ

Хакапелита 9 Набиена Од Нокијан е зимска гума со навртки дизајнирана да испорача врвен зимски стисок, избалансирано и стабилно ракување и низок шум на патот. Одликувајќи се со иновативен, патентиран зафат со двојна обетка со два различни типа на обетки, гумата нуди одлично држење и на кривините и на исправените истегнувања. Столпчињата работат со природна ефикасност за да обезбедат пријатно и удобно возење дури и на најлошите зимски патишта, максимизирајќи го стисокот и сигурноста кога ќе се скршите или забрзате. Надворешните столпчиња обезбедуваат оптимално држење при вртење. Nokian Hakkapeliitta 9 Начичкана Зима 225/45 R17 94 T XL Патничка Гума TS32352 : Контролирана безбедност. Врховен зимски зафат. Технологија со двојна обетка. 225/45Р17 94Т ХЛ. Одговара : 2016 Шевролет Круз ЛТ 2016-17 Фолксваген Џета Хајлајн 2013-14 Фолксваген Џета Хибрид Хајлајн 2013-14 Мерцедес-Бенц Ц250 Луксуз 2019-21 Фолксваген Џета Р-Линија 2014 Мерцедес-БЕНЦ КЛА250 4матик 2012 Фолксваген Џета Хајлајн Тди 2006-07 Мерцедес-бенц ц230 спорт 2015 Фолксваген Џета Хајлин Тди 2011 Фолксваген Џета Сел 2016 Доџ Дарт Сст Спорт 2018 Хјундаи Елантра Гт Глс 2016-17 Фолксваген Гти База 2018 Фолксваген џета ВОЛФСБУРГ ИЗДАНИЕ 1999-2000 Бмв З3 М Купе 2006-07 Фолксваген Џета 2.0 Т 2002-04 Фолксваген Џета Тди 2004-05 Фолксваген Пасат Глс Тди 2011 Бмв 328и Xdrive База 2013 Кадилак На Перформанси 2005-06 Мерцедес-БЕНЦ slk350 БАЗА 2002-03 Фолксваген Passat W8 2005 фолксваген буба gls И Повеќе - Додадете Го Вашето Возило Во Нашиот Додаток За Вклопување За Да Проверите.

R

Им се допаѓа и на купувачите