.

.

Зестино Греџ 07РС 235 45Р 94в Улица Правни Влечење Патеката Трки Гуми ГРЕЏ07РС Одговара: Акура Тл База, Акура Тл База

Зестино Греџ 07РС 235 45Р 94в Улица Правни Влечење Патеката Трки Гуми ГРЕЏ07РС Одговара: Акура Тл База, Акура Тл База

DEN 1512.64
Износ

Овие Гуми Gregge 07 RS се улични правни тркачки гуми за автомобили со лебдат и патека кога сакате максимален стисок за ставање најголема моќ на тротоарот. Тие се дизајнирани и тестирани Во Јапонија за врвни перформанси и издржливост. Подолгиот жлеб помага при канализирање на водата и ги подобрува перформансите на свиоците и помага при самочистење. Пократкиот жлеб ја подобрува стабилноста на насоката. Громобранските жлебови ја подобруваат страничната влечна сила за максимален страничен залак. Додавањето на цврсто централно ребро ја подобрува влечната сила при забрзување со обезбедување конзистентна контактна лепенка со патот. Малите дупчиња им овозможуваат на возачите лесно да го проверат абењето на гумите и ефективната област за контакт. Додавањето на цврсто централно ребро ја подобрува влечната сила при забрзување со обезбедување конзистентна контактна лепенка Со Големината на патот : 235 45Р17. Сезона : Лето. Перформанси : Високи Перформанси. Тип На Автомобил : Трки. Опсег на оптоварување : СЛ. Производот Може Да Варира Од Сликата. Гума Раб Не Се Вклучени. Одговара : 2010-14 Мерцедес-Бенц Е350 База 2015-22 Субару Импреза База 2009-14 Субару ИМПРЕЗА WRX Премиум 2006-07 Ауди А4 Кватро Авант 2017-22 Субару WRX Спорт 1998-2002 Мерцедес-Бенц Е320 4матик 2006 Мицубиши Лансер Еволуција СЕ 2016 subaru wrx база 2003-04 MITSUBISHI Lancer Еволуција 2006-09 Volvo S60 2.5 T 2015 Subaru WRX Премиум 2007 Saab 45172 2.0 T 2009 Audi A4 Quattro Avant 1998-2000 Bmw 528i База 2007 folkswagen passat 3.6 2008-09 Saab 45172 aero xwd 2000-03 Volvo V70 T5 2012-16 Volkswagen Cc Sportline 2006-13 Volvo C70 T5 2006-07 Audi A4 Cabriolet 2006 Saab 45172 Aero 2004 Audi A4 Quattro Avant 2005 Mitsubishi lancer Еволуција Г Дин И Повеќе - Додадете Го Вашето Возило ВО нашето вклопување графичка контрола за проверка.

R

Им се допаѓа и на купувачите