.

.

Кели Еџ Спорт 215 45Р17ХЛ 91В Бсв Одговара: 2011-Хонда Цивик Си, 2010-База Тојота Приус

Кели Еџ Спорт 215 45Р17ХЛ 91В Бсв Одговара: 2011-Хонда Цивик Си, 2010-База Тојота Приус

DEN 3.33
Износ

Внимание! Поради големината На Гумите Пакетите може ДА се ОДВОЈАТ во курирскиот објект и да не се ИСПОРАЧУВААТ ИСТИОТ ДЕН иако ги испраќаме заедно. Информациите за следење може да се проверат со најавување на веб-страницата на курирот со главниот број за следење што ќе го добиете преку е-пошта. На пример, можете да добиете 3 гуми во еден ден, а 4-тиот следниот ден или денот потоа или една гума во еден ден, а вториот еден ден потоа. Ние разбираме дека ова е голема непријатност за нашите купувачи, но ОВА Е АПСОЛУТНО надвор од нашата контрола.Кели Еџ Спортски КАРАКТЕРИСТИКИ и Придобивки Цела сезона влечењеможност за контрола со голема брзина подолготрајно траење на животот На шарата Спортот Кели Еџ е перформанс цела сезона гума произведена за патнички возила.Цела сезона влечење се промовира со овој модел. Ал (повеќе..) Големина : 215 45Р17. Сезона : Цела Сезона. Перформанси : Високи Перформанси. Тип На Автомобил : Патник. Опсег на оптоварување : XL. Производот Може Да Варира Од Сликата. Гума Раб Не Се Вклучени.

R

Им се допаѓа и на купувачите