.

.

Нанканг Спорт Нс - 215 45Р 91В ХЛ Перформанси А С Гума

Нанканг Спорт Нс - 215 45Р 91В ХЛ Перформанси А С Гума

DEN 1222.08
Износ

Внимание! Поради големината На Гумите Пакетите може ДА се ОДВОЈАТ во курирскиот објект и да не се ИСПОРАЧУВААТ ИСТИОТ ДЕН иако ги испраќаме заедно. Информациите за следење може да се проверат со најавување на веб-страницата на курирот со главниот број за следење што ќе го добиете преку е-пошта. На пример, можете да добиете 3 гуми во еден ден, а 4-тиот следниот ден или денот потоа или една гума во еден ден, а вториот еден ден потоа. Ние разбираме дека ова е голема непријатност за нашите купувачи, но ОВА Е АПСОЛУТНО надвор од нашата контрола.NANKANG sportnex NS-25 КАРАКТЕРИСТИКИ и Придобивкисите временски услови влечење подобрена контролабилност подолготрајни нивоа на бучава од патот за спасување на патиштата преглед Нанканг Спортнекс NS-25 е производство на гуми за сите сезони со перформанси и високи перформанси за патнички возила и Теренци. Нанканг нуди(повеќе..) Големина : 215/45Р17. Сезона : Цела Сезона. Перформанси : Перформанси. Тип На Автомобил : Патник. Опсег на оптоварување : XL. Производот Може Да Варира Од Сликата. Гума Раб Не Се Вклучени. Одговара : 2014-15 Хонда ГРАЃАНСКИ ЕКС-Л 2009-10 Хонда ГРАЃАНСКИ ЕКС-Л 2009-11 Форд Фокус Сес 2006 Хонда Граѓански Си 2014-18 КИА ФОРТЕ ЕКС 2014-16 Хјундаи Елантра Спорт 2013 Хјундаи Елантра Ограничена 2010 Киа ФОРТЕ СХ 2008 Хјундаи Елантра ГЛС спорт 2012-14 Тојота Приус ПЕТ 2012-13 Киа Форте Сх ЛУКСУЗ 2010-12 Хјундаи ЕЛАНТРА туринг Се 2012-14 Хјундаи Велостер База 2013-15 потомство Фр-С База 2015-17 Хјундаи Елантра Гт Глс 2009 Хјундаи ЕЛАНТРА турнеја 2015 ТОЈОТА ПРИУС персона серија 2013-14 Хјундаи Елантра Гт Се 2011 КИА ФОРТЕ ЕКС 2015-16 ХЈУНДАИ ВЕЛОСТЕР се 2011-13 Лексус Цт200х База 2016-22 Акура Илкс База 2014-17 Лексус Цт200х Ф Спорт И Повеќе - Додадете Го Вашето Возило во НАШИОТ ДОДАТОК За Вклопување за да проверите.

R

Им се допаѓа и на купувачите