.

.

Аукфа ТВ се залага за телевизори до 65

Аукфа ТВ се залага за телевизори до 65

DEN 2.67
Износ

Овој штанд за вртење на подот е лесен за инсталирање. Доаѓа со лесен за следење на прирачникот што ве води низ процесот на инсталација, а хардверот е исто така вклучен за поставување на удобен штанд. Стабилно . N.W : 27,2 кг (59,97 фунти.). 3 полици на ниво : T : MDF 18 mm (0,7 "); m : стакло 5 mm (0,2"); Б : MDF 18 mm (0,7 "). Нога : 325 x 40 x 110 mm (12,79" x 1,57 "x 4,33"). Големина на вратата на кабинетот : врата од отворена; 395 x 380 x 400 mm (15,55 "x 14,96" x 15,7 "). Боја : рустикален кафеав. Избран материјал : материјал за цевка : железо. Главен материјал : табла за честички. Полица : стакло.

R

Им се допаѓа и на купувачите