.

.

Летните Фустани Фатуов За Жени Печатат Секојдневни Фустани За Жени Мода Без Ракави На Дозвола Лабава Женска Облека Зелена XL

Летните Фустани Фатуов За Жени Печатат Секојдневни Фустани За Жени Мода Без Ракави На Дозвола Лабава Женска Облека Зелена XL

DEN 255.84
Износ

летни фустани за жени фустани за жени 2023 венчаници за жени женски фустани летни секојдневни фустани за жени макси кошула фустан за жени секси фустани за жени летни мини фустани Летна Големина Табела : Големина : И Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 90см/35.43 "Половината : 75см/29.53" Колк : 100см/39.37 "Должина : 87см/34.25". Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 96см/37.80 "Половината : 80см/31.50" Колк : 104см/40.94 "Должина : 88см/34.65". Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 102см/40.16 "Половината : 85см/33.46" Колк : 108см/42.52 "Должина : 89см/35.04". Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 108см/42.52 "Половината : 90см/35.43" Колк : 112см/44.09 "Должина : 90см/35.43". Големина : XXL Големина. : XX-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 114cm/44.88 "Половината : 95cm/37.40" Колк : 116cm/45.67 "Должина : 91cm/35.83". Големина : ХХХЛ Големина. : ХХХ-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 120см/47.24 "Половината : 100см/39.37" Колк : 120см/47.24 "Должина : 92см/36.22" Летни Фустани За Женски Стил - класиката ги прави жените сарафани помалку досадни и монотони. Дизајнот на ракавите е исто така посоодветен за лето, поладен и практичен. Фустани За Жени 2023 Карактеристики - Без ракави, краток ракав, врат на екипажот, v врат, врат од лажичка, здолниште со нивоа, плисиран стил, еднобојна боја, печатење, лабаво вклопување, летен фустан на плажа, краток, миди должина, долг, макси фустан. Летни Секојдневни Фустани За Жени пригода-фустан На Плажа е совршен за одмор на плажа, гостин на свадба, забава, коктел, клуб, одмор, на отворено, секојдневно секојдневно носење. Спарете го со сандали, влечки или високи потпетици за секојдневен или женски изглед. Женски Фустани Миење-Миење Раце во студ. Не Го Сушете Во Машина за Сушење За Да Избегнете Намалување. Висат /Рамно За Сушење. Големина-S=САД 4-6, М=САД 8-10, Л=САД 12-14, XL=16-18, Верен на големината, видете детали во описот.

R

Им се допаѓа и на купувачите