.

.

Жените Лето Без Ракави Секојдневен Печатење Сарафан Елегантен Партија Замав Долг Фустан

Жените Лето Без Ракави Секојдневен Печатење Сарафан Елегантен Партија Замав Долг Фустан

DEN 2.33
Износ

Жени Лето Без Ракави Секојдневно Печатење Сарафан Елегантна Забава Замав Долг Фустан информации За Производот : Материјал лесен,ултра мек може да ве стопли цел ден, но останете кул Пригода : Секојдневно носење, Вокација, Божиќ, датуми, спорт, училиште, работа,улично носење итн нега На Облека : миење раце / машина за миење раце на ниска температура, не белете, избегнувајте изложување, виси на суво. Карактеристики : Секојдневен стил кој го покажува вашиот уникатен шарм и виталност, додадете чувство на елеганција и стил. Обичниот удобен, и ќе ви се допадне кога ќе го добиете. Деталите за големината на белешката се разликуваат меѓу различните бои. Ве молиме проверете опис на производот за повеќе информации големина. Сезона : летен Пол : Женски Повод : Банкет, Излет Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Стил на печатење : БОЕМСКО Вклопување : Одговара на дебелината на големината : Стандард Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Жени Dress Size USUKEUBust Length S483492cm/36.22"126cm/49.61"M6103696cm/37.80"127cm/50.00"L101238100cm/39.37"128cm/50.39"XL121440104cm/40.94"129cm/50.79"XXL141642108cm/42.52"130cm/51.18"Size : SUS : 4 UK : 8 EU : 34 Bust : 92cm/36.22"Length : 126cm/49.61"Size : MUS : 6 UK : 10 EU : 36 Bust : 96cm/37.80"Length : 127cm/50.00"Size : LUS : 10 UK : 12 EU : 38 Bust : 100cm/39.37"Length : 128cm/50.39"Size : XLUS : 12 UK : 14 EU : 40 Bust : 104cm/40.94"Length : 129cm/50.79"Size : XXLUS : 14 UK : 16 EU : 42 Bust : 108cm/42.52"Length : 130cm/51.18" летни фустани за жени 2022. фустани за жени 2022. женски фустани.

R

Им се допаѓа и на купувачите