.

.

Финелиљубов Сарафан За Женски Секојдневни Фустани Фустан Со Јакна Без Ракави Со Печатен Врат Со Врат Жолт

Финелиљубов Сарафан За Женски Секојдневни Фустани Фустан Со Јакна Без Ракави Со Печатен Врат Со Врат Жолт

DEN 271.84
Износ

: Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 106см/41. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини.77" Вратот : 65см/25.43" Големина : SSize.43" Големина. Големина. Полиестерски влакна, Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни.61" Големина.13" Вратот : 66см/25.65 "Половината : 68cm/26.

R

Им се допаѓа и на купувачите