.

.

Б91хз Женски Фустани Жени Секојдневно Печатење Лабав Сарафан Долг Фустан Вкрстен Макси Фустан Без Ракави Летен Фустан На Плажа Зелен, Големина 3ХЛ

Б91хз Женски Фустани Жени Секојдневно Печатење Лабав Сарафан Долг Фустан Вкрстен Макси Фустан Без Ракави Летен Фустан На Плажа

DEN 2.00
Износ

Женски Фустани Жени Секојдневно Печатење Лабав Сарафан Долг Фустан Вкрстен Ракав Сплит Макси Фустан Летен Фустан На Плажа Женски Секојдневно Печатење Лабав Сарафан Долг Фустан Вкрстен Ракав Поделен Макси Фустан Летен Фустан На Плажа Со Џеб. Материјал : Полиестер, Спандекс. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 300гр. големина На Пакетот : 30х20х2см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате. )étarial que : 70% полиестер 30% памук, C. ткаенината е многу удобна и еластична, што ја прави лесна и идеална за лето. Машинско перење и не е потребно пеглање. ①Карактеристики : а-линија, ракав За Пеперутка, тркалезен врат и лабав фустан во стилот на вклопување и замавнување, елегантен и трендовски дизајн кој е неопходен за секоја гардероба. ①Прилика : Овој Основен Мини Фустан е среќен за плажа, Вечерни забави, Шопинг, свадбен гостин, Забави, патувања, семејство и Секојдневна облека. Елегантни фустани за женско секојдневно лето. €Големина : ве Молиме погледнете ја "Табелата Со Големини" на сликата пред да нарачате. Ако не сте задоволни со нашите производи и имате какви било прашања, слободно контактирајте не, ние ќе ви одговориме во рок од 1104 часа и ќе се потрудиме да ве сервисираме.

R

Им се допаѓа и на купувачите