.

.

Женски Над Коленото Лабава Облека Летна Продажба Вратоврска Боја Ѕвезда Печатење Попуст Лажичка Вратот Патриотски Сарафан За Девојки Мода Без Ракави Гроздобер Об

Женски Над Коленото Лабава Облека Летна Продажба Вратоврска Боја Ѕвезда Печатење Попуст Лажичка Вратот Патриотски Сарафан За

DEN 267.04
Износ

Секое парче е дизајнирано имајќи го предвид стилот и вниманието на деталите. Не пропуштајте го овој задолжителен додаток во вашата летна гардероба!Услови за пребарување : женски летен фустан,. совршен за оние жешки летни денови, а дизајнот без ракави ве одржува ладни и удобни. Силуетата а-линија е ласкава за сите типови на тело, додека вишокот деколте и отсечениот дизајн го прават без напор секси.Дознајте повеќе ЗА Облеката ХАПИМО со посета На Нашата Страница На Брендот.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење. - Азија Големина Забелешка Внимание : азиската големина е околу една/две големини помали од големината НА САД.Издвојте се од толпата со нашата единствена Удобна Уникатна Дизајнерска Облека. деколте со стилски дизајн на отсекување дава совршена рамнотежа на елеганција и сексипилност.

R

Им се допаѓа и на купувачите