.

.

Летни Фустани За Жени Фустан За Сонце Со Должина На Глуждот Без Ракави, Отпечатен Со Џеб Црвен 3XL

Летни Фустани За Жени Фустан За Сонце Со Должина На Глуждот Без Ракави, Отпечатен Со Џеб Црвен 3XL

DEN 2.33
Износ

Летни Фустани ШУДАГЕНГ За Жени Фустан За Сонце Со Должина На Глуждот До Глуждот Без Ракави, Отпечатен Со Џебно Црвено 3 XL. *Ве Молиме,Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Треба Да Го Повикате И Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.Материјал : 95% Полиестер, 5% Spandex Colors : Red Size : Xxxls Должина На Ракавите : Должина На Ракавите : Должина На Глуждот Стил На Фустан : Dress Neckline : V-Deckpattern : Печатени ќе ви се допадне разноврсноста на овие летни секојдневни фустани. Можете да ги облечете со клинови за тој попладневен ручек, да ги спарите со апостолки и капа за сонце за да создадете прекрасен летен фустан на плажа или да ги носите како фустан за покривање костим за капење и да доживеете ултра брзо сушење вискоза во акција. Забавувајте се на сонце со нашите слатки летни фустани. Тоа е удобно лесен и неверојатно мек за да го надополни убавото време. Без разлика дали сте прекрасно големи, мали n ситни, или некаде помеѓу, ќе најдете одлично прикривање на плажа со кратки ракави од нашата палета од пет големини. Прекрасната завеса и лабавото удобно вклопување ја надополнуваат речиси секоја форма на телото. Нашите жени батик прикривања беа произведени со употреба на метод на боја со потекло од уникатен, па кога талкате на сонце, вашиот фустан веднаш ќе се истакне како сосема поинаков. женски фустани; летни фустани за жени 2023; фустани за жени 2023; венчаници за гости за жени; фустани; пролетни фустани за жени 2023; бел фустан жени; матурски фустан; нг фустани;.

R

Им се допаѓа и на купувачите