.

.

Гомели Жени Туника Миди Фустан Ракав Смена Сарафан Гроздобер Маица Фустани Дами Хавајски Секојдневно Носат Еднобојна Виолетова Л

Гомели Жени Туника Миди Фустан Ракав Смена Сарафан Гроздобер Маица Фустани Дами Хавајски Секојдневно Носат Еднобојна Виолетова

DEN 3.00
Износ

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Жени V Вратот Миди Фустан, 3/4 Ракав Туника Фустан, Повик Маица Фустани, Лето Сарафан, Боемски Фустани Тип На Шема : Солидна Боја : Зелена, Сина, Светло Сина, Светло Зелена, Темно Сина, Виолетова, Каки, Црна, Сива, Црвена, Бела (Опционално)Големина : S, M, L, XL, 2 XL, 3 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)материјал : 65% Памук, 35% Ленено Деколте : В Должина На Вратот : Должина На Коленото Должина На Ракавот : 3/4 Ракави Сезона : Пролет, Лето, Aut, Зима Прилики : Секојдневни, Патувања, Одмор, Работа, Забава, Секојдневни, Состаноци, Филмови, Улица, Плажа Карактеристики : 1. Карактеристики : В врат, 3/4 ракав, цврста боја, секојдневен фустан на плажа. Тоа е толку убаво, ласкаво и може да биде облечено нагоре или надолу.2. Натпревар : овој женски фустан е многу разноврсен фустан. Изгледа одлично со сандали/чизми и долг ѓердан, нудат моден изглед за вас. Верувајте дека ќе добиете многу комплименти. Исто така, изгледа добро со палто или свилени чорапи кога времето ќе се излади.3. Повод : Одличен фустан за жени секојдневен/плажа/забава/дневно/канцеларија/свечена/дома/одмор / вечера датум. Потребен ви е ваков фустан за секој ден низ куќата и доволно е убаво да барате да се истрошите на канцеларија итн.4. Подарок : нашиот фустан е основниот фустан за жените wardrobe.It може и како роденденски подарок за вашата мајка, сопруга или пријателка.Содржина на пакетот : 1 Х Женски Летен Фустан (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Женски Боемски Фустан, Миди Фустан, Летни Фустани, Сарафан на Плажа, Фустан За Забави, Фустан Со Туника, Фустани Со Маици. Материјал-65% Памук, 35% Лен. Ткаенината е мека и дише, удобна за вашата кожа. Дизајн-V вратот миди фустан, 3/4 ракав туника фустан, солидна боја маица фустан, плажа сарафан, трендовски и елегантен. Повод-Едноставен и природен дизајн го прави овој фустан совршен за работа, секојдневен, празнична забава, пикник, секојдневно носење. Натпревар-Пар со потпетици или сандали за фантастичен изглед во лето, ќе ви се допадне. Можете исто така да ја облечете со кратка тексас јакна или кардиган, во пар со чизми во fall и пролет.

R

Им се допаѓа и на купувачите