.

.

Женски Летен Плажа Мини Фустан Шпагети Ремен Цветен Принт Без Ракави Секојдневни Фустани Со Променливи Смени Сарафани

Женски Летен Плажа Мини Фустан Шпагети Ремен Цветен Принт Без Ракави Секојдневни Фустани Со Променливи Смени Сарафани

DEN 2.00
Износ

Опис : . . Датум На Лансирање : 2020/12/01 . Бренд Име : MAWCLOS. . Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски. Стил : Женски Мини Фустан Без Грб Фустан Без Ракави Фустан Сарафан. Тип На Шема : Цветни/Пеперутка/Маскирна/Кактус Печатени, Без Грб, Шупливи, Странични Пресеци. Боја : како што е прикажано на сликата. Големина : S,M, L, XL, XXL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме). Материјал : 100% Полиестер. Деколте : Лажичка Вратот. Должина На Облекување : Над Коленото. Должина На Ракавот : Без Ракави. Сезона : Пролет, Лето. Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Улица, Плажа. Карактеристики : . 1. Обичен и едноставен дизајн, мек и удобен за носење. 2. Лесно е да се направи моден и шик изглед, само спарете со високи потпетици или сандали. 3. Дизајн без ракави и без грб, одличен за да ја покажете вашата предност. 4. Совршено богата, мазна ткаенина која убаво завеси. Супер мек материјал, дише, допир на кожата, прави да се чувствувате добро. 5. Погоден за лето, секојдневни излегувања, патување на отворено, канцеларија, забава, плажа, куќа за одмор и секојдневно носење. Содржина На Пакетот : . 1 х Фустан (други Додатоци не се вклучени). Совети : . 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!. 2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. 3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Ткаенина : лесна удобност, мека и дише ткаенина, ви помага да се чувствувате ладно под топло време. Одлично за топло време. Карактеристика : Овој Фустан Со Туника Со Отворен Грб Без Грб Е толку симпатичен Фустан Од Маица! Тоа е толку удобно, шик и секси. Погоден : Овој Секси Камизола Кошули мини фустан се одликува Со Отворен Грб,Сончогледово Печатење, О Врат, Без Ракави, Лабаво Вклопување и вкрстени детали насекаде. Прилика : Погоден за лето, лесен за совпаѓање со шорцеви, кардиган, итн., совршен за секојдневно носење, шопинг, запознавање, работа, патување, одмор итн. Најдобри подароци за жени. Можете да изберете неколку Маици во различни бои како подароци за време на празниците.

R

Им се допаѓа и на купувачите