.

.

Женски Летни Фустани Бохо Цветен Принт Сарафан Без Ракави Обичен Лабав Фустан

Женски Летни Фустани Бохо Цветен Принт Сарафан Без Ракави Обичен Лабав Фустан

DEN 2.67
Износ

Женски Летни Фустани 2023 Бохо Цветен Принт Сарафан Без Ракави Обичен Лабав Фустан Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 БИСТА : 96см/37.80" Половината : 86см/33.86" Колк : 106см/41.73" Должина : 94см/37.01" Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 БИСТА : 102см/40.16" Половината : 92cm/36.22" Колк : 112cm/44.09" ДОЛЖИНА : 96 CM/37.80" големина : l сад : 8 велика британија : 12 еу : 38 биста : 108cm/42.52" половината : 98cm/38.58" колк : 118cm/46.46" ДОЛЖИНА : 98 CM/38.58" големина : xl сад : 10 Велика Британија : 14 Еу : 40 Биста : 114см/44.88" Половината : 104см/40.94" КОЛК : 124см/48.82" должина : 100см/39.37" големина : ххл Сад : 12 Велика британија : 16 еу : 42 биста : 120см/47.24" ПОЛОВИНАТА : 110СМ/43.31" колк : 130см/51.18" Должина : 104см/40.94" Секојдневниот И Лабав Стил на Овој Фустан Е Погоден ЗА НОСЕЊЕ во СЕКОЈДНЕВНИОТ ЖИВОТ и кога излегувате На Патување. Може да се совпадне со вашата капа, чевли и женски чанти, и тоа е добар партнер во вашата гардероба. Дојдете и изберете го вашиот омилен секојдневен фустан! Повод : овој женски секојдневен фустан е погоден за носење дома, канцеларија, забава, клуб, патување, училиште и други прилики, погоден за пролетни и летни слободни моменти. Стил : овој женски фустан усвојува уникатен процес на сечење и стил на дизајн, кој може да ја измени вашата фигура и да ја тргне вашата убавина. Материјал : овој женски фустан е изработен од лесни, дише и удобни безбедносни материјали кои нема да направат да се чувствувате затнато и гломазно. Перење : овој секојдневен фустан може рачно да се мие во ладна вода или машина да се мие со помош на торба за перење. Ве молиме љубезно проверете Ја Нашата Табела Со Големини во описот на производот пред купувањето. Благодарам. Поради различни монитори и осветлување, бојата на вистинските може да биде малку поинаква со горенаведените слики. Ве молиме погледнете го вистинскиот добиен производ.

R

Им се допаѓа и на купувачите