.

.

Женски Летен Сарафан Памучен Цветен Принт Тркалезен Џеб Без Ракави А-Линија Тенк Фустан

Женски Летен Сарафан Памучен Цветен Принт Тркалезен Џеб Без Ракави А-Линија Тенк Фустан

DEN 335.84
Износ

Детали за производот : . Должина На Фустан : Должина На Коленото. Должина На Ракавот : Без Ракави. Тип Ракав : Редовни. Деколте : Кружен Врат. Материјал : Памук. Шема : Печати. Стил : А-Линија. Повод : Уличен Стил. Сезона : Пролет. Оддел : Жени. Нега На Облека : Машина За Перење Женски Летен Сарафан. Резервоарот Фустан. Цветни Печати. Женски Летни Фустани. Кружен Врат, Без Ракави. Кружен Врат, Без Ракави.

R

Им се допаѓа и на купувачите