.

.

Дијанли Женски Летен Фустан На Плажа Ремен Без Ракави Тркалезен Врат Шуплива Туника Ден На Независноста Фустани За Печатење Американско Знаме Преголеми Лабави Те?

Дијанли Женски Летен Фустан На Плажа Ремен Без Ракави Тркалезен Врат Шуплива Туника Ден На Независноста Фустани За Печатење

DEN 335.68
Износ

Дијанли Женски Летен Фустан На Плажа Ремен Без Ракави Тркалезен Врат Шуплива Туника Ден На Независноста Фустани За Печатење Со Американско Знаме Преголеми Лабави Течни Полите Секојдневен Сарафан.Овие фустани за жени се направени со лесен и течен материјал што прави да се чувствувате добро за меката кожа. Женскиот сарафан се одликува со тркалезен врат,лабав раб и без ракави за да го обликува совршениот преглед на вашето тело, печатејќи деорации за да додаде прекрасност за овој фустан.Женскиот секојдневен сарафан со кружен врат за печатење покажува потенок елегантен модерен изглед со дизајнот на полите што тече. Тоа е секојдневно трендовски задолжително нешто за вашата гардероба. Материјал : овие печатење без ракави женски летен фустан, женски класичен круг вратот симпатична сарафан се направени Од Полиестер. Карактеристики : женски тркалезен врат, фустан без ракави, класичен секојдневен сарафан, ви носи кул и освежувачки, а лабавиот проточен дизајн ве прави удобни,самоуверени и шармантни. Натпревар : овие летни печатење фустан без ракави, се едноставни и стилски, дефинитивно е кул око-фаќач во лето. Совршено одговара со едноставни потпетици, чанти и секакви стилови на коса. Прилики : овие трендовски и симпатична женски фустан се од суштинско значење блуза за жени и девојки,канцеларија, повик, дома, партија, клуб, училиште, плажа, одмор, датира, дневна и летна облека. Предлог : жени печатење без ракави елегантни фустани, идеален подарок за семејството и пријателите. Ако имате какви било прашања, слободно испратете ни порака преку "контакт продавачи" и ние ќе ви одговориме навреме, ви благодарам многу!.

R

Им се допаѓа и на купувачите