.

.

Женска Секојдневна Боја-Блокирање Печатени Кратки Ракави Круг-Вратот Фустан Празник Дозвола

Женска Секојдневна Боја-Блокирање Печатени Кратки Ракави Круг-Вратот Фустан Празник Дозвола

DEN 319.20
Износ

Женски Секојдневен Фустан Со Кратки Ракави Со Кратки Ракави Со Кратки Ракави : 1.Карактеристики : о-Врат,Печатење, Секојдневна Облека,Краток Ракав,Стилски и моден дизајн, Летни секојдневни Врвови. 2.Материјал : Полиестер. Полиестерски влакна, Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни. 3.Стил : Овој Печатен Фустан Може Да биде Одличен под јакни или сам, носен со фармерки, шорцеви, Фустан,потпетици или станови, токму онака како што сакате 4.Повод : Секојдневен, Секси, Далиј, Роденден, Состаноци,Танцови Перформанси, Забава, Свадба,за работа, Клуб, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат За Лето и Пролет. 5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Информации за производот : Сезона : Четири Сезони.Пол : Жени.Повод : Дома, Секојдневно.Материјал : Полиестер.Стил : Секојдневен,Моден.Должина На Ракавот : Долг Ракав.Одговара : Одговара на големината.Дебелина : Стандард.Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува.Што добивате : 1пц Жените дресизизираат.USUKEUBust Length SSmall483487-97cm/34.25-38.19"90cm/35.43" Големина : Големина. : Мал : 4 UK : 8 EU : 34 Bust : 87-97cm/34.25-38.19 "Должина : 90cm/35.43" Големина : S Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 87-97см/34.25-38.19 "Должина : 90см/35.43". ЕКВЉВЕ е посветена да обезбеди задоволителна стока за нашите вредни клиенти, големината е релативно помала, препорачавме подобро да избереме поголема големина. Тоа е избор што не треба да се пропушти во ова лето-маици за мажи.Одвојте малку време за да дознаете за нашиот нов и надграден летен фустан. Фустанот ќе биде одличен за носење со пумпи за дневен бизнис или со повеќе украсен накит и додатоци за празнична забава. [Прилики Сугестија] овој матурски фустан задоволува различни потреби за идентитет, без разлика дали сте тинејџери, помлади, мајка или свадбена гостинка! Овие фустани се погодни за секој вид свечени прилики, како што се дипломирање, враќање дома, роденден, матура, квинчанера, плажа, свадба, вечера, одмор, маскарада, потврда!. ●Одлична Услуга за Клиентите eqwljwe е посветена на одличен квалитет на производот и одлична услуга за клиентите, и ние веруваме дека нашите производи и услуги можат да ви донесат добро шопинг искуство. Доколку имате какви било прашања за Нашите Производи, слободно контактирајте не. Ние секогаш ќе бидеме тука додека проблемот не се реши.

R

Им се допаѓа и на купувачите