.

.

Летни Фустани За Жени Жени Фустани За Одмор На Плажа Фустани Без Ракави Фустани Со Ракави Цветен Печатен Фустан За Сонце Бохо Фустан Џебови Туника Подароци За Дозв?

Летни Фустани За Жени Жени Фустани За Одмор На Плажа Фустани Без Ракави Фустани Со Ракави Цветен Печатен Фустан За Сонце Бохо

DEN 255.84
Износ

Женско Едноделно Копче Нагоре Комбинезон Обични Ромпери Без Ракави Со Џебови во центарот на вниманието во овој прекрасен и секси фустан за забава, се одликува со дизајн на топла вежба. Елеганција и фокусот на дизајнот, Е Секојдневен носат диви единечни предмети. Лесна и нееластична ткаенина. Лабава фит силуета.Сезона : Сите Сезони Пол : Женски Повод : Дневен, Секојдневен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Крпеница : Лежерна должина на Ракавот : Јака Без Ракави : Тркалезна Врат : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 Х Jumpsuit Size USUKEUWaist Hip Lengths8123898cm/38.58"126cm/49.61"141cm/55.51"M101440102cm/40.16"130cm/51.18"142cm/55.91"L121642108cm/42.52"136cm/53.54"143cm/56.30"XL141844114cm/44.88"142cm/55.91"144cm/56.69"XXL162046120cm/47.24"148cm/58.27"145cm/57.09" Size : SUS : 8 UK : 12 EU : 38 Waist : 98cm/38.58"Hip : 126cm/49.61"Length : 141cm/55.51"Size : MUS : 10 UK : 14 EU : 40 Waist : 102cm/40.16"Hip : 130cm/51.18"Length : 142cm/55.91"Size : LUS : 12 UK : 16 EU : 42 Waist : 108cm/42.52"Hip : 136cm/53.54"Length : 143cm/56.30"Size : XLUS : 14 UK : 18 EU : 44 Waist : 114cm/44.88"Hip : 142cm/55.91"Length : 144cm/56.69"Size : XXLUS : 16 UK : 20 EU : 46 Waist : 120cm/47.24"Hip : 148cm/58.27"Length : 145cm/57.09" Табела Со Големини : Големина : С САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Половината : 98см/38,58" Колк : 126см/49,61" Должина : 141см/55,51"Големина : М САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Половината : 102см/40,16" Колк : 130см/51,18" Должина : 142см/55,91"Големина : Л сад : 12 Велика Британија : 16 ЕУ : 42 ПОЛОВИНАТА : 108СМ/42.52" колк : 136см/53.54" должина : 143см/56.30"големина : xl сад : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 ПОЛОВИНАТА : 114см/44.88" колк : 142см/55.91" должина : 144см/56.69"големина : ххл Сад : 16 велика британија : 20 ЕУ : 46 ПОЛОВИНАТА : 120СМ/47.24" колк : 148см/58.27" должина : 145см/57.09" € функција : сонце фустан цветни ФУСТАНИ; ПЛОШТАД ВРАТОТ ФУСТАНИ; средна должина фустани; Без Ракави фустани;. ②Стил На Облека : Секојдневен Фустан; Женски Летни Фустани. ®Прилика : Летен Женски Секојдневен Фустан Погоден За Состанување, Плажа, Одмор, Одмор и Секојдневно Носење. ① 【20 & Под : Плус Големина Фустани Дозвола. ●Појавување на фустани Q : Овој Печатен Фустан може Да биде Одличен под јакни или сам, облечен со фармерки, шорцеви, Фустан,потпетици или рамни. Облечи или надолу за повод, нема проблем. Нула жали!.

R

Им се допаѓа и на купувачите