.

.

Летни Фустани Плус Големина Жени Одмор Без Ракави Плажа Со Квадратен Врат Цврсти Фустани За Жени Обичен Миди Памук

Летни Фустани Плус Големина Жени Одмор Без Ракави Плажа Со Квадратен Врат Цврсти Фустани За Жени Обичен Миди Памук

DEN 266.40
Износ

Големина : XXXL Биста : 106cm/41.73" Должина : 103cm/40.55" Големина : XXXXL Биста : 110cm/43.31" Должина : 104cm/40.94" Големина : XXXXL Биста : 112cm/44.88" Должина : 105cm/41.34" Празник Партија Фустан Лето Плажа Без Ракави Женски Солидна Женски Фустан Партија Лето фустан ПЛАЖА Без ракави Цврст празник женски фустан женски фустан летен одмор забава цврсти жени карактеристики : сезона : пролет лето есенски Пол : ЖЕНСКИ ПОВОД : дневен,секојдневен материјал : тип на полиестерпетер : солиден празничен фустан за забава летен ПЛАЖА БЕЗ Ракави ЖЕНСКИ ЦВРСТ женски фустан летен фустан женски фустан фустан за женски фустан летен празник НА РАЗЛИКАТА ПОМЕЃУ РАЗЛИЧНИ МОНИТОРИ, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Тежина на пакетот : 300gpackage големина : 26x16x2cm, (ве Молиме дозволете 1-3mm грешка поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Size Bust Length XXXL106cm/41.73"103cm/40.55"XXXXL110cm/43.31"104cm/40.94"XXXXXL112cm/44.88"105cm/41.34"Size : XXXLBust : 106cm/41.73"Length : 103cm/40.55"Size : XXXXLBust : 110cm/43.31"Length : 104cm/40.94"Size : XXXXXLBust : 112cm/44.88"Length : 105cm/41.34" летни фустани за жени 2023 макси краток. летни фустани 2023 краток ракав. фустани за сонце за жени 2023 плус големина. женски фустани лето 2023 кратко.

R

Им се допаѓа и на купувачите