.

.

Ловско Женски Летни Фустани Фустани За Сонце Велигденски Ракави Печатени Без Ракави Шупливи Мини Фустани Со Кружен Врат Црн

Ловско Женски Летни Фустани Фустани За Сонце Велигденски Ракави Печатени Без Ракави Шупливи Мини Фустани Со Кружен Врат Црн

DEN 2.67
Износ

Велигден Мода Женски Ракав Печатени Без Ракави Шупливи Тркалезни Вратот Мини Фустанкарактеристики : 1.Карактеристики : Стилски и моден дизајн,, Лето И Пролет И Aut2.Материјал : Полиестер. Полиестерски влакна, Изработени од квалитетна ткаенина, лесни меки и удобни.3.Повеќе секси и привлечни за носење.4.Прилика : за работа, домашен Одмор и повеќе. Одговараат Заumn, Лето и Пролет.5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.Сезона : Aut/Пролетен Пол : Женска Пригода : Секојдневен Материјал : Полиестерстил : Секојдневен, Моден Должина : Редовен Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Фустан големината на облеката е релативно помала, се препорачува да се избере Поголема Големина На Табелата : XXL Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 110см/43.31 "Рамо : 43см/16.93 " Должина : 92см/36.22" Летни Фустани За Жени Фустани За Сонце Жени Велигденски Ракави Печатени Без Ракави Шупливи Мини Фустан Со Кружен Врат Црн. Материјал : Полиестер, Спандекс. Големината на облеката е релативно помала, се препорачува да се избере поголема големина. Било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе се потрудиме да ви служиме. Имајте убав ден!.

R

Им се допаѓа и на купувачите