.

.

Синдисус Жени Мода Сарафан Без Ракави Дами Миди Фустани Возбудува Полите Лето Чипка Боемски Фустан

Синдисус Жени Мода Сарафан Без Ракави Дами Миди Фустани Возбудува Полите Лето Чипка Боемски Фустан

DEN 458.56
Износ

Опис : Пол : Жени, Дамски Стил : Женски Летен Фустан Со Оглавник, Женски Фустан Од Кошула Без Ракави, Женски Сарафан Без Грб, Женски Фустан Од Половината На Империјата, Женски Миди Фустан Тип На Шема : Цветен Принт, Кариран Принт Боја : Портокалова Цвет, Розова Црвена, Розова Карирана, Црна Карирана Големина : S-XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 95% Полиертер, 5% Спандекслегина : Миди Должина На Половината : Висока Должина На Ракавот : Без Ракави Сезона : Пролет, Лето ,all Прилики : Погоден За Секојдневно Носење, Секојдневно, Забава, Плажа, Клуб, Канцеларија, Улица, Одмор, Одмор, Патување, Запознавање, Работа.Карактеристики : 1. Ткаенина : Полиестер, Лесен, Пријателски За Кожата и Удобен за Носење. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење. Овие Фустани За Кошули се Ласкави за Повеќето Типови На Тело.2. Дизајн : Боемски Фустан Со Оглавник.Овој Бохо Фустан Е Изработен од Полиестерска Ткаенина, Која Е Погодна За Кожата, Удобна и Мала Тежина, Течна, Удобна За Носење Кога Ќе Дојдат Жешките Летни Денови.3. Карактеристика : Женски Цветен Сарафан За Печатење, Женски Фустан На Плажа, Женски Боемски Фустан, Жени Линија Миди Фустани, Жени Надвор Од Рамото Сарафан4. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот Живот, Забавата, Филмовите, Плажата, Улицата, Домот, Одморот, Патувањето, Состанувањето, Работата.5. Стилизирајте Го Овој Фустан Од Кошула Со Потпетици или Сандали за Фантастичен Изглед Во Лето, ќе Ви се допадне. Можете Исто Така Да Ја Облечете Со Кратка Тексас Јакна или Кардиган, Во Пар Со Чизми Во Fall и Пролет.Содржина на пакетот : 1 х Летен Фустан (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Женски Летен Фустан Со Оглавник, Женски Фустан Со Кошула Без Ракави, Женски Сарафан Без Грб, Женски Фустан Од Половината На Империјата, Женски Миди Фустани. Материјал-95%Полиертер, 5%Спандекс. Специјалниот Цветен Печатен И Оглавник Дизајн Прави Да Изгледате Уникатно и Опуштено во Толпата. Дизајн - Женски Цветен Сарафан За Печатење, Женски Фустан На Плажа, Женски Боемски Фустан, Жени Миди Фустани Со Линија, Жени Од Сарафан За Рамо. Повод-Просторниот Дизајн Го Прави Овој Фустан Одличен Избор За Секојдневно Носење, Средба Со Пријателите, Активности На Отворено, Излегување, Улично Носење, Запознавање, Дом, Одмор, Плажа, Работа. Мерење-Ве Молиме Погледнете Ја Нашата Табела Со Големини Во Втората Детална Слика При Купување, Бидејќи Азиските Големини Се Различни Од Европските И Американските Големини. Ве Молиме Внимателно Проверете Ја Табелата Со Големини.

R

Им се допаѓа и на купувачите