.

.

Базиреј Жени Екипажот Вратот Краток Ракав Цветни Макси Летни Фустани Женски Повик Лабава Цвет печатење д Голем Замав Летни Фустани Со Џеб Л

Базиреј Жени Екипажот Вратот Краток Ракав Цветни Макси Летни Фустани Женски Повик Лабава Цвет печатење д Голем Замав Летни Фустани

DEN 319.68
Износ

Тип На Ставка : Цветен Макси Фустан. Пол : Жени Жена, Дами,Дама,Женскиматеријал : Должина На Полиестерска Облека : Екстра Долги Бои : Црвена,Розова,Сина,Црна,Бела Дебелина : Умерен Стил : Секојдневна,Улична Мода,Стил На Препи,Бохо Стил, Работа. Season : Spring,Summer,Autunm Occasion : Daliy,Party,Office,Holiday,Casual,Wedding,Business,Travel,Holiday,Партиски Фустан. Нега на облека : Миење Раце ,миење машини и сушење,не користете пакет за белило вклучено : 1 Блуза. Совети : . Имаме табела со големини на сликата, ве молиме прочитајте ја табелата со големини пред да ја купите оваа ставка, Благодарам!Ве молиме дозволете 1-2см Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи.Бојата може да биде малку поинаква поради мониторот, ви благодариме за разбирањето!Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, доколку имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. Материјал : овие женски фустани се изработени од Полиестер,меки,еластични и лесни удобни за допир и носење. Карактеристики : Врат На Екипажот/ Краток Ракав /Цветен/Екстра Долг / Макси Фустан/женствена мода за лесен, секојдневен стил. Прилика : овој симпатичен фустан е совршен за одмор, работа, дом, канцеларија, забава, гостин на свадба, коктел, плажа, одмор, состанок, пикник, шопинг, патување, училиште, дневно. Добро за пролет, лето и есенско носење. Натпревар : летниот фустан лесно се комбинира со какви било високи потпетици,обетки, ѓердан и чанти. Женски и ласкав фустан. Нега на облека : Миење Раце ,миење машини и суво закачување,не користете белило.

R

Им се допаѓа и на купувачите