.

.

Жените Плус Големина V Вратот Фустан Лето Повик Лабава Долга Макси Фустани Краток Ракав Плажа Партија Сарафан

Жените Плус Големина V Вратот Фустан Лето Повик Лабава Долга Макси Фустани Краток Ракав Плажа Партија Сарафан

DEN 367.84
Износ

Опис : . Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски. Стил : Жени Макси Фустан Свадба Вечер Партија Коктел Топката Наметка. Тип На Шема : Еднобојна, Чипка, Ручана. Боја : Бела, Кларет, Виолетова, Зелена, Црна, Темносина, Кралска Сина (По Избор). Големина : L, XL, XXL, 3 XL, 4 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме). Материјал : 80%Полиестер+20% Спандекс. Деколте : V Вратот. Должина На Фустан : Целосна Должина. Должина На Ракавот : Краток Ракав. Сезона : Пролет, Лето. Прилики : Дневно, Свадба, Деверуша, Вечерна Забава, Коктел, Топка, Свечена, Датуми, Плажа. Карактеристики : . 1. Дизајнот со висок струк и врвка може да го покаже вашиот тенок струк, без разлика дали е единечен или врзан капут е многу убав. 2. Мек и дише материјал. На повеќето жени овој фустан треба да биде целосна должина. 3. Уникатниот дизајн го прави овој фустан повеќе моден и елегантен . 4. Одлично за Свечено, Вечерно, Коктел, Секојдневно, Забава итн. Содржина На Пакетот : . 1 х Фустан (други Додатоци не се вклучени). Совети : . 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!. 2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. 3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см). . Женски Венчаница, Дами Невести Фустан, Вечер Партија Фустан, Партија Топката Матурска Наметка,Коктел Фустан, Матурска Деверуша Фустани За Жени Дами. Жените Макси Фустан Свадба Вечерна Забава Коктел Топката Наметка, Еднобојна, Чипка До, Ручаше, V Вратот, Целосна Должина, Краток Ракав,Повик,Лабава, Елегантна. 80%Полиестер+20% Спандекс, мек и дише материјал. Уникатниот дизајн го прави овој фустан повеќе моден и елегантен. Повод : Костум За Свечена,Вечерна Забава,Коктел,Матурска,Наметка,клупска облека,Свадба,Одмор,Запознавање,улична облека,може да се користи како фустан за деверуша,венчаница,вечерен фустан,фустан за матура, Фустан за забава и други разни свечени прилики.

R

Им се допаѓа и на купувачите