.

.

Летни Фустани За Жени Мода Тркалезно Деколте Цврсти Фустани За Сонце Без Ракави Над Коленото Лабави Женски Фустани Виолетова Л

Летни Фустани За Жени Мода Тркалезно Деколте Цврсти Фустани За Сонце Без Ракави Над Коленото Лабави Женски Фустани Виолетова

DEN 335.84
Износ

Детали за производот. КАЗКСД Летни Фустани За Жени Мода Тркалезно Деколте Фустани Со Цврсто Сонце Без Ракави Над Коленото Лабави Женски Фустанипол : Жени Жена, Дами Дама, Женскиматеријал : 95% Вискоза,5% Спандекс Бои : Виолетова : Должина На Лдрес : Над Должина На ракавот На колената : Деколте Без Ракави : Тркалезно Деколтетон Тип На Шема : Цврста Сезона : Пролет, Летни Прилики : Секојдневен, Патување, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Датуми, Филмови Содржина На Пакетот : 1 х Фустан . Совети : . Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Материјал : 95% Вискоза,5% Спандекс Мек, Дише, Еластичен, Многу Удобен за Носење. Стилот на женски фустани е симпатичен и ласкав. Можете да го покажете вашиот сладок стил кога ќе ги носите овие секојдневни фустани. КАРАКТЕРИСТИКИ : летни фустани за жени, сарафани за жени, лабави секојдневни фустани, фустани за одмор за жени, слатки лелеави фустани, венчаници за жени, породилен фустан, женски коктел фустани, фустан за забави за жени, празнични фустани за жени, фустан со маица за жени,. Стил : Женски Фустан За Сонце, летни фустани за жени 2023 година, фустан со плус големина за жени, Женски Лабав Долг Фустан, Фустан во а-линија, Мини Фустани, Боемски, Миди Фустани за Жени, Бохо Фустани, Макси Фустани за Жени. Прилика : Дневна Облека, Дом, Плажа, Излегување, Забава, Работа, Облека За Спиење За Секојдневна Облека, Салон. [Внимание] : Ве Молиме Измерете Ја Големината На Вашето Тело И Погледнете Ја Табелата Со Големини На Втората Слика Пред Да Нарачате.

R

Им се допаѓа и на купувачите