.

.

Женски Макси Фустан Летен Секојдневен Сарафан Долги Фустани Без Ракави Хавајска Плажа Макси Фустан Со Џебови

Женски Макси Фустан Летен Секојдневен Сарафан Долги Фустани Без Ракави Хавајска Плажа Макси Фустан Со Џебови

DEN 335.68
Износ

Фустан За Сонце НА ПЛАЖА ЧМОРА За Жени Секојдневен V Врат Лабава Долга Облека Вратоврска Боја Течен Плисиран Фустан Летен Одмор Макси Фустан Летни фустани за жени 2023 максиспринг фустани за жени 2023 трендовски секојдневни фустани за жени 2023 трендовски летни фустани за жени 2023 средни фустани за дипломирање за жени вашите совршени секојдневни летни фустани за жени 2023 година, Одлични За слоевитост или носење сами по себе.- Главна Карактеристика - - - >> > Состојба : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет>>>Лабав Дизајн, Основни фустани За Дневно>>> Ткаенина Што Дише, Мека И Лесна>> > Класичен V врат /Блок Во Боја/ летен фустан со Ракави со Пруги>>> овој женски фустан е погоден за секојдневно носење, лето, fall, работа, дипломирање, гостин на свадба, враќање дома, одмор или какви било други прилики.>> > Машина За Перење,Рачно Перење Препорачува. €Инструкции за поставување нарачка : ве Молиме внимателно прочитајте пред да нарачате и изберете ја соодветната големина, обидете се да избегнете непотребни дополнителни трошоци поради враќање, ви благодариме за соработката. €Бренд : ве Молиме побарајте го брендот за облека-CHMORA, ние се фокусираме на дизајнот на стилот на облека, развојот на производот, Ние Сме азиски големина, како лабава предложете да изберете една големина. ●Испорака/услуга : откако ќе нарачате, ние веднаш ќе организираме испорака, генерално ќе земеме 10 до 12 дена испорака, ако нарачате по добивањето на какви било проблеми, или долго време не пристигна, ве молиме контактирајте со нас е-пошта, ние ќе ви обезбедиме решение во рок од 18 часа. Доколку не сте задоволни со производот што го добивте од нас и не сакате да не контактирате, можете сами да аплицирате за враќање на средствата. Ве молиме изберете различни причини и вашата сума ќе ви биде вратена веднаш. Ви благодариме за соработката. летни фустани за жени 2023 макси пролетни фустани за жени 2023 трендовски фустани за дипломирање за жени фустани за дипломирање за жени 2023 секојдневни фустани за жени 2023 трендовски бел фустан за дипломирање за жени 2023 венчаници за венчавки за жени кратки летни фустани за жени 2023 миди венчаници за жени макси фустани за жени 2023 со ракави летни фустани за жени 2023 фустани со едно рамо за жени миди летни фустани за жени 2023 фустани за жени со облини бел фустан женски летен фустан за жени фустани за жени 2023 свечени фустани женски миди фустани за жени свадбени гостински полуформални фустани за жени 2023 бел фустан женски елегантни летни венчаници за жени 2023 црковни фустани за жени 2023 елегантни фустани со џебови за жени деловни секојдневни фустани за жени 2023 црни фустани за жени.

R

Им се допаѓа и на купувачите