.

.

Фустани На Плажа За Жени Фустан За Сонце Вратот На Екипажот Долг Ракав Цврст Сив М

Фустани На Плажа За Жени Фустан За Сонце Вратот На Екипажот Долг Ракав Цврст Сив М

DEN 2.00
Износ

Модни Жени Секси Цврст Фустан Со Долги Ракави Хатлер Шуплив Задник Фустан Модни Жени Секси Цврст Фустан Со Долги Ракави Хатлер Шуплив Фустан Карактеристики На Фустанот : 1.Карактеристики : Цврст Фустан,Хетлер,Долг Ракав ,Пуловер,Тенка,Секси Облека,Стилски и моден дизајн, Есенска секојдневна Блуза. 2.Материјал : Полиестер.Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни. 3.Цврстиот дизајн го прави посекси и попривлечен за носење. 4.Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат Заumn, Зима и Пролет. 5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Информации за производот : Сезона : Есенски Пол : Жени,Девојка Прилика : Секојдневен,Далиј Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Цврста Јака : Стил На Хатлер : Лежерна,Модна Должина : Должина На Ракавот До Колена : Долго Како Да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Големина На Женски Фустан ГОЛЕМИНА Сад ВЕЛИКА БРИТАНИЈА Еу Должина На Бистата М Медиум 6 10 36 91см/35.83" 59см/23.23" 88см/34.65" Големина : М Големина : Средни Сад : 6 Велика Британија : 10 Еу : 36 Биста : 91см/35.83" Ракав : 59см/23.23" должина : 88см/34.65". Свечени Фустани,Венчаници За Жени,Фустан За Забави За Жени,Матурски Фустан,Жени Со Бел Фустан,Коктел Фустани,Фустани за Свадбен Гостин,Свечени Фустани за Жени,Венчаница За Гости, Фустани За Деверуша. ●Повластени цени, нашите производи се купуваат директно од производителот и се испраќаат што е можно поскоро, отфрлајќи го зголемувањето на цените од дилерите и агентите за да се осигурате дека можете да купите нови производи по најприфатлива цена. Големина : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 86см/33.86" Ракав : 58см/22.83" Должина : 86см/33.86"Големина : Средни САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 91см/35.83" Ракав : 59см/23.23" Должина : 88см/34.65"Големина : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 БИСТА : 96СМ/37.80" ракав : 60см/23.62" должина : 90см/35.43"големина : х-големи сад : 10 велика Британија : 14 Еу : 40 БИСТА : 101см/39.76" ракав : 61см/24.02" должина : 92см/36.22".

R

Им се допаѓа и на купувачите