.

.

Кајотуа Жените Лето V Вратот Издувам Ракав Надвор Рамо Возбудува Нивоа Чадени Миди Фустан

Кајотуа Жените Лето V Вратот Издувам Ракав Надвор Рамо Возбудува Нивоа Чадени Миди Фустан

DEN 516.64
Износ

Женски Летен Фустан Со Средна Должина, Еднобоен Фустан Со Половина Ракав В-Врат Еластичен Половината Моден Фустан. Големина шема : . Големина(см)t t t t tt t t t t . St Bust : t88tlengh : t113пресврт : t68-70tsleve : t44. Мt Bust : t92tlengh : t114пресврт : t69-71tsleve : t45. Lt Bust : t96tlengh : t115пресврт : t70-72tsleve : t46. Големина (инч)t t t t t t t t t t . St Bust : t34.65 t Length : t44. 49 пресврт : t26. 77-27. 56tsleve : t17. 32 . Мt Bust : t36. 22 t Length : t44. 88 пресврт : t27. 17-27. 95tsleve : t17. 72 . Lt Bust : t37. 80 tlengh : t45. 28 пресврт : t27, 56-28. 35tsleve : t18. 11 . Спецификации : . Материјал : Полиестер. Боја : Црна/Розова/Бела/Зелена. Големина : С, М, Л. Пол : Жени. Возраст : Возрасни. Ракав : Издувам Половина Ракав. Модел : Цврст. т. Содржина На Пакетот. 1* Фустан . Забелешка : . 1. Поради рачно мерење, може да има грешка од 1-2 см во големина. 2. Во зависност од користениот компјутерски монитор, боите може да се разликуваат од вистинските бои. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Премиум Материјал : Изработен од полиестер, ткаенина погодна за кожата, мека текстура, удобна за носење, погодна за женска нежна кожа. Дизајн : женски летен миди фустан, цврст изглед, надуени полу ракави, В-врат, еластичен струк, дизајн со висок струк, фустан со а-линија. Стил : моден и елегантен стил фустан, совршен со ѓердан и високи потпетици, покажувајќи ја уникатната женственост на жените, разноврсен стил. Повод : Погоден за лето секојдневно секојдневно, датум, забава, тематска забава, плажа, одмор, свадба, црква, за гламурозен изглед. Избор на подароци : Погоден За семејство, пријатели или колеги како подароци за роденден или подароци за одмор, особено за пријатели кои сакаат здолништа.

R

Им се допаѓа и на купувачите