.

.

Време и време женски пушан миди фустан со ленти за шутница

Време и време женски пушан миди фустан со ленти за шутница

DEN 319.84
Износ

Подгответе се за сезоната со времето и пукнатиот миди фустан на Тру. Сладок изглед за секоја пригода, овој лесен и вечен фустан е лесен за носење и совршен за бранчиња, скара и што било друго на менито. Стил со вашите најдобри слајдови и тексас јакна, сите сте подготвени да одите. Исклучиво на. Материјал : 52% памук/48% рајон. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Вклопување : опремени каросерии; Здолниште од А-линија. Должина : Миди фустан; хитови на средината на теле. Затворање : стил на пуловер. Ракави : без ракави; градници-пријателски ленти со трим на шутница. Ockебови : Две џебови од страничен спој. Карактеристики : квадратно деколте; пушан каросерија; Руфл полите; Модел на сите. Strapенската каиш од шушкање мирисаше миди фустан од време и Тру.

R

Им се допаѓа и на купувачите