.

.

Фатази Фустани За Жени Жени Летни Фустани Плажа Цветни Маици Сарафан Без Ракави Обичен Резервоар Фустан

Фатази Фустани За Жени Жени Летни Фустани Плажа Цветни Маици Сарафан Без Ракави Обичен Резервоар Фустан

DEN 255.84
Износ

Сезона : Лето. Пол : Жени. Стил : Секојдневен. Материјал : Полиестер. Должина На Ракавот : Без Ракави. Тип На Шема : Печатење. Деколте : О-Вратот. Должина На Облекување : Над Коленото, Мини. Декорација : џеб. Силуета : А-Линија. Што добивате : 1 Х Фустан. Линија Фустани Жени Мајчинство Фустан За Женска Шема : . Големина : S Биста : 96cm/37.80" Должина : 85cm/33.46"Големина : M Биста : 102cm/40.16" Должина : 87cm/34.25"Големина : L Биста : 108cm/42.52" Должина : 89cm/35.04"Големина : XL Биста : 114cm/44.88" Должина : 91cm/35.83"Големина : xxl Биста : 122cm/48.03" должина : 93cm/36.61" Обичниот Фустан за жени е над колената и доволно долг што не би требало да носите хеланки со него доколку не Сакате.Бохо Фустани Одговараат За Лето Или Исто Така Можете Да Соберете Палто Во Пролет ,umn Или Зима. Есенски Фустани За Жени; Летен Фустан За Жени, Фустани За Жени; Женски Фустани; Летен Фустан; Летни Фустани За Жени; Сарафани За Жени; Фустани На Плажа За Жени; Долги Фустани За Жени; Пролетни Фустани За Жени 2023; Свечени Фустани За Жени; Секси Фустани За Жени; Фустан За Забава За Жени; Матурски Фустани; Матурски Фустани; Матурски Фустани За Жени; Светкави Фустани За Жени; Секојдневни Фустани за Жени;. Прилика : Фустанот За Сонце Е Доволно Удобен За Носење Низ Куќата И Соодветен За Канцелариска Работа. Женскиот Фустан Е Одличен За Носење На Плажа, Дневно, Одмор, Патување, Забава, Вечер, Дом, Училиште, Шопинг, На Отворено,. Како И Во Комбинација со Секој Секојдневен Стил, ќе Ви се допадне.

R

Им се допаѓа и на купувачите