.

.

Летни Фустани За Жени Печатени Без Ракави Секојдневна Должина На Коленото Фустан За Сонце Тркалезно Деколте Фустан За Патување Кафеава М

Летни Фустани За Жени Печатени Без Ракави Секојдневна Должина На Коленото Фустан За Сонце Тркалезно Деколте Фустан За Патување

DEN 3.00
Износ

Оваа Ткаенина За Фустан До Колена Без Ракави Е супер мека, еластична и лесна за мека, пријатна fall, зима и пролет. Со Тркалезно Деколте трендовски моден дизајн, совршен за секојдневниот живот, шопинг, плажа, одмор, канцеларија, ве прават шармантни и кул. Информации за производот : . - Материјал : Полиестер. Должина На Ракавот Во Стил : Должина На Облека Без Ракави : Должина На Коленото-Стил На Вратот На Облеката : Тркалезно Деколте-Стил На Облекување : Фустан За Сонце-Шема : Печатено-Сезона : Лето. - Пол : Женски. - Повод : Секојдневен, Секојдневен. - Измијте : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете. - Ќе добиете : 1 Фустан Големина : С Биста : 92см/36,22" Половината : 97см/38,19" Колк : 105см/41,34" Должина : 102см/40,16" Големина : М Биста : 96см/37,80" Половината : 102см/40,16" Колк : 110см/43,31" Должина : 103см/40.55" Големина : L Биста : 102cm/40.16" половината : 107cm/42.13" Колк : 115cm/45.28" должина : 104cm/40.94" големина : Xl Биста : 108cm/42.52" половината : 112cm/44.09" колк : 120cm/47.24" должина : 105cm/41.34" Големина : 2xl Биста : 114cm/44.88" Половината : 117cm/46.06" колк : 125cm/49.21" должина : 106cm/41.73" Големина : 3xl биста : 120cm/47.24" половината : 122cm/48.03" колк : 130cm/51.18" должина : 107см/42.13" Материјалната ткаенина е полиестер, мека и дише, Едноставна и цврста боја и флексибилен дизајн, Што ви Носи удобност и свежина во жешкото лето. Карактеристики : Женски Фустан Обичен Отпечаток Лизга Плажа Здолниште Сарафан. Прилика : Летни Женски Фустани Погодни За Запознавање, Свадба, Бритдеј, Забава, Клуб, Вечера, Плажа, Одмор, Одмор И Секојдневно Носење. Појавување : Летните фустани за жени се разноврсен и модерен избор за секојдневно носење на жените. Тие можат лесно да се комбинираат со високи потпетици, обетки, ѓердани и чанти за да создадат женствен и ласкав изглед. Стил : Едноставно, растегливо, секојдневно и лабаво вклопување.Супер мек и удобен, погоден за повеќето форми на тело,и совршен за секојдневна плажа,забава,коктел,одмор,одмор,работа,бохо, патување,клуб и секојдневен живот во секоја пригода.

R

Им се допаѓа и на купувачите