.

.

Женски Миди Фустан Без Ракави Фустан Со Цветни Принтани Секојдневни Лабави Летни Фустани За Жени Долг Сарафан Со Џебови

Женски Миди Фустан Без Ракави Фустан Со Цветни Принтани Секојдневни Лабави Летни Фустани За Жени Долг Сарафан Со Џебови

DEN 415.84
Износ

***** Нова Табела Со Големини **** * Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 91см/35.83 "Должина : 113см/44.49" . Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 96см/37.80 "Должина : 113.5 см/44.69" . Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 101cm/39.76 "Должина : 114cm/44.88" . Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 106см/41.73 "Должина : 114.5 см/45.08" . Големина. : XX-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 111cm/43.70 "Должина : 115cm/45.28" qw мек Материјал Q : овој едноставен случаен цветен принт оди на фустан е изработен од Полиестер. Ткаенината е многу мека и еластична, што ја прави лесна и идеална за летни временски услови, но доволно тешка за тоа каде не треба да се грижите дали ќе лета нагоре или ќе заглави некаде. Колокација : женскиот фустан со копчиња е совршен костум со чизми, високи потпетици, патики кон крајот на пролетта, летото и раната fall. Одлично е за секојдневно носење, улично носење, враќање дома, училиште, внатрешно, отворено, канцеларија, шопинг, патување, работа, плажа, одмор, состаноци итн. Одлични карактеристики : Супер Мека и Удобна.Дишење и одлично за носење цел ден.Погодна Пригода : Секојдневен/Работен/Плажен/Празничен Стил. Добро За Пролет, Aut и Лето. ✦Натпревар : разноврсниот фустан е совршен со сандали, рамни чевли, синџир на изјава и торба за рамо за секојдневен или облечен изглед дури и во секојдневниот живот или работа. Бидете сјајна ѕвезда во толпата за ова лето и пролет!. Quessive service qurve прво се придржуваме до клиентот. Ќе ви донесеме висококвалитетна услуга по продажбата. Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно кажете ни. Ние ќе одговориме на вашето прашање во рок од 24 часа, ви благодариме за посетата на нашата продавница.

R

Им се допаѓа и на купувачите