.

.

Летен Клиренс

Летен Клиренс

DEN 463.84
Износ

Женски Летен Лежерен 3/4 Ракав V Фустани За Забави За Вратот Замав Фустанопис1. Специјално печатење / спојување дизајн2. Модерен дизајн на изглед ве прави попривлечни3. Погоден за секојдневниот живот, забава, плажа, одмор, канцеларија4. Многу погоден за секојдневно слободно време, ќе ви се допадне!5. Материјал : лесен, удобен и флексибилен; измијте ги рацете со ладна вода / сув производ информации : Пол : Женска Пригода : Секојдневен, Материјал : 97% Полиестер, 3% Спандекспатер Тип : Печатен Стил : секојдневен, сексил Должина : Редовна Вклопување : соодветна големина дебелина : стандарден метод на Перење : Рачно перење во ладна вода, закачете или исушете ќе добиете : 1 женски dress Size Bust Waist Shoulder Lengths96cm/37.80"74cm/29.13"39cm/15.35"122cm/48.03"M101cm/39.76"79cm/31.10"40cm/15.75"123cm/48.43"L106cm/41.73"84cm/33.07"41cm/16.14"124cm/48.82"XL111cm/43.70"89cm/35.04"42cm/16.54"125cm/49.21"XXL116cm/45.67"94cm/37.01"43cm/16.93"126cm/49.61"XXXL121cm/47.64"99cm/38.98"44cm/17.32"127cm/50.00"XXXXL126cm/49.61"104cm/40.94"45cm/17.72"128cm/50.39"XXXXXL131cm/51.57"109cm/42.91"46cm/18.11"129cm/50.79" Женски Лето Повик 3/4 Ракав V Вратот Партија Фустани Замав Фустан. Материјал : овој широк фустан е изработен од квалитетен материјал кој е мек и еластичен, што го прави лесен и совршен за летните временски услови, но доволно тежок за да не треба да се грижите дали ќе лета или ќе заглави. Тип на фустан : женско летно долго здолниште, цврст секојдневен фустан, женски фустан за забави, долго здолниште на плажа. Натпревар : добро изгледа и со јакни за мотоцикли, хулахопки, чизми, потпетици и станови или сандали. Се облекуваат или младоженецот еднаш во некое време, нема проблем. Не жалам!. Погоден за толпата : оваа облека може да биде многу добра за тинејџери, постпартално, средно губење на тежината, додаток, бремено тело. Повод : Плажа/одмор/забава/шопинг/работа/отворено/семејство/свадба/шопинг. Постојат многу цврсти бои и печатени фустани од кои можете да изберете. Додадете во вашата листа на желби. Нега на облека : миење или миење раце во машина за ладна вода, природно сушење на воздух, избегнувајте изложување на сонце. фустани за жени 2023; летни фустани за жени 2023; фустани за сонце за жени 2023; секојдневни фустани за жени; фустани за дерби во кентаки за жени 2023; бели фустани за дипломирање; секојдневни фустани за жени 2023; женски свечени фустани; фустан за дипломирање; породилен фустан за фотосесија; соодветни комплети за жени; бел фустан жени; венчаници за невеста; макси фустан.

R

Им се допаѓа и на купувачите