.

.

Хмаркс Женски Цветни Тркалезни Вратот Шпагети Ремен Лажни Копче Сарафан Замав Возбуда Лето Миди Фустан Црна S-XL

Хмаркс Женски Цветни Тркалезни Вратот Шпагети Ремен Лажни Копче Сарафан Замав Возбуда Лето Миди Фустан Црна S-XL

DEN 1.67
Износ

Должина на ракавот : трегери Јака : Стил На Вратот : тип на темперамент ракав : редовна должина На Здолниште : миди здолниште тип На Половината : Материјал со висок струк : состав на Производ од полиестер : летен нов европски и Американски моден женски фустан со лизгање на крпеница забелешка : големината на ознаката е мала, се препорачува да купите поголема големина. ГолеминаДолжина-Градите-Половината С109см|42,9 инчи65см|25,6 инчи М-111см|43,7 инчи91см|35,8 инчи-69см|27,2 инчи Л-113см|44,5 инчи - - - - - - - - 97см|38,2 инчи - - - - - - - - - - - - - - 75см|29,5 инчи xl - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 81см|31,9 инчи 1. Ткаенината на здолништето е пријателска за кожата, удобна, не е тесна под пазувите, лесна за ставање и полетување. 2. Споени лизга фустан, стил и темперамент роман тренд. 3. Модерен тенок фустан на половината, елегантен и секси удобен за носење, добро усогласен, издржлив. 4. Темперамент крпеница лизга фустан, носат повеќе висока класа и модерен, донесе неограничен темперамент на вашиот изглед. 5. Здолништето може да се мие нежно во машина, се препорачува миење раце со ладна вода, сушење и не белење. 6. Прилика : за секојдневна секојдневна облека, плажа, домашна облека, забава, вечера, канцелариска облека, шопинг, на отворено, патување и така натаму.. 7. Забелешка : бидејќи производот рачно се мери, ќе има грешка од 1,2 см/различен дисплеј и ќе има некои разлики во рендерирањето на боите.

R

Им се допаѓа и на купувачите