.

.

Сарафани За Жени Дозвола За Продажба Модни Жени Шифон Лето Секојдневен Печатење V-Вратот Краток Ракав Долг Фустан Подарок За Жени

Сарафани За Жени Дозвола За Продажба Модни Жени Шифон Лето Секојдневен Печатење V-Вратот Краток Ракав Долг Фустан Подарок За

DEN 2.00
Износ

01 "Ракав : 12см/4.58 "Ракав : 13см/5. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.

R

Им се допаѓа и на купувачите