.

.

Симплмасигени Мајки Ден Подароци Женски Фустан Дозвола Летна Плажа Фустани Секси Хавајски Тропски Печатени Ракави Прашка Мини Фустан Лето Лабава Удобна Бохо Сара

Симплмасигени Мајки Ден Подароци Женски Фустан Дозвола Летна Плажа Фустани Секси Хавајски Тропски Печатени Ракави Прашка Мини

DEN 255.84
Износ

Плажа Фустани Жени Секси Хавајски Тропски Печатени Ракави Прашка Мини Фустан Лето Лабава Удобна Бохо Сарафанкарактеристики : Бидете во центарот на вниманието во овој специјален дизајн на фустани со џемпери. Елеганцијата е во фокусот на дизајнот, е секојдневен носат диви единечни предмети.Материјал : Полиестер. Полиестерски влакна, Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни. Лесниот дизајн го прави пообичен и поудобен за носење.Повод : Секојдневен, Далиј,, Запознавање, за работа, на домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат Заumn, Пролет и Зима.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Сезона : Пролет, Лето, Aut : Женски Повод : Секојдневен Материјал : Полиестерстил : Секојдневен : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 Еез Женски Фустан} ултра ЛЕСЕН и МЕК МАТЕРИЈАЛ сигурно би Го сакале начинот на кој тие ве прават да изгледате и чувствувате.Материјалот е лесен, течен, мек и растеглив. Лесно се вклопува со убав проток, удобен и стилски секојдневен. Забавен летен фустан, ова е основен фустан за секојдневна облека во лето. Погоден е за секојдневно носење во пролет, лето и удобен и Воздушен За Топло Лето и Влажни денови; Лесен, но Не гледам преку. Задолжителен Предмет Во Вашата Гардероба и идеален предмет за секојдневно носење и одмори!. € КАРАКТЕРИСТИКИ : Класичен краток Фустан со цврста боја/Цветен Принт,Врат На Вратот/Екипажот,ракав со пеперутка,Здолниште Со Нивоа На Замав, Кратка/Средна/Долга Должина И Секојдневен Лабав Стил,вистинска силуета на обвивка комплетна, Висока Ниска Линија На Полите,Летни Макси Фустани, Гроздобер Фустан Со Цветен Принт,Фустани Од Половината На Империјата За Жени,Фустан Со Рафтен Фустан,миди здолниште Со Замав, висок струк, еластичен појас со вратоврска вратоврска, Боемски Стил, Возбудлива Облога, А-Линија, Секојдневно лабаво вклопување, долго здолниште Со одблесок Над Должината На Глуждот. ● НАТПРЕВАР и ПРИГОДА ● краткиот ракав/чаден еластичен појас без ракави Цветен/Класичен фустан со еднобојна боја совршен за спарување со сандали, влечки, потпетици, клинови, чизми, ѓердан, сонхат итн.Можете да спарите Високи потпетици и Стилска торба со неа, особено со модни капи или кул очила за сонце, ќе се појави поинаков прекрасен изглед. Совршен фустан за секојдневен,свадба,забава,одмор, улична облека, коктел,секојдневен живот. Сигурни сме дека нашите женски фустани ќе станат важни предмети во вашата гардероба. ① НЕГА за ПЕРЕЊЕ перење препорачано миење раце со ладна вода/Без белило/без хемиско чистење/Миење со слични бои, што ќе ја зголеми издржливоста на вашата облека. ● УСЛУГА ●ние сме посветени на создавање на најудобна и стилска облека за вас. Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не и ние ќе одговориме на вашите прашања што е можно поскоро.

R

Им се допаѓа и на купувачите