.

.

Гомели Дами Фустан V Вратот Летна Плажа Сарафан Кафтан Миди Фустани Жени Секси Забава Краток Ракав Црн Бел Л

Гомели Дами Фустан V Вратот Летна Плажа Сарафан Кафтан Миди Фустани Жени Секси Забава Краток Ракав Црн Бел Л

DEN 447.84
Износ

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Жени Лето Секојдневен Миди Фустан Тип На Шема : Цветен Принт, Набразден Ракав, Туника, Тенка Боја : Темносина+ Бела, Црвена+Бела, Бела+Јапонска Дуња, Вратоврска-боја, Бел Ориз, Виолетова+Бела, Лисја Од Кокос, Бела+Црвена (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL, 3 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 95% Полиестер 5% Спандекс Должина : Средно Деколте : V Должина На Вратот : Без Ракави Сезона : Пролет, Лето Прилики : Секојдневно, Патување, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови Карактеристики : 1. Полиестерски спандекс материјали. Тоа е еластична и мека ткаенина, не гледам преку.2. Фустан со набразден ракав, тенок секси Летен фустан, основен фустан од половината од туника, секси клуб за забави, основен миди фустан со цветен принт.3. Миди фустан За Лето, датум, плажа, одмор, одмор, коктел, забава, клуб, вечер, секојдневен, секојдневен живот, работа, канцеларија, шопинг.Содржина на пакетот : 1 х Фустан (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Женски Боемски Фустан, Миди Фустан, Летни Фустани, Сарафан На Плажа, Празничен Фустан За Забави, Долг Фустан. Материјал-95%Полиестер 5%Спандекс. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн-Миди Фустан, Долг Фустан Со Кратки Ракави, Цветен Фустан Од Бохо, Сарафан На Плажа, Трендовски и Елегантен. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Го Прави Овој Фустан Совршен За Работа, Секојдневен, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење. Натпревар-Цветниот Миди Фустан Со Потпетици или Сандали за Фантастичен Изглед Во Лето, ќе Ви се допадне.Можете Исто Така Да Ја Облечете Со Кратка Тексас Јакна или Кардиган, Во Пар Со Чизми Во Fall и Пролет.

R

Им се допаѓа и на купувачите