.

.

Базиреј Женски Женски Маички Со Долг Ракав Цврст Макси Фустан Женски Секојдневни Долги Кошули Фустани СО ЏЕБОВИ 5XL

Базиреј Женски Женски Маички Со Долг Ракав Цврст Макси Фустан Женски Секојдневни Долги Кошули Фустани СО ЏЕБОВИ 5XL

DEN 3.33
Износ

Тип На Ставка : Цврст Макси Фустан. Пол : Жени Жена, Дами, Дама, Женскиматеријал : Должина На Полиестерска Облека : Екстра Долги Бои : Вино, Црвена Лубеница, Виолетова, Сина, Морнарица,Црна,Сива,Бела,Каки,Армиска Зелена Дебелина : Умерен Стил : Секојдневен,Уличен Мода,Стил На Подготвеност,Бохо Стил, Работа. Season : Spring,Summer,Autunm Occasion : Daliy,Party,Office,Holiday,Casual,Wedding,Business,Travel,Holiday,Партиски Фустан. Нега на облека : Миење Раце ,миење машини и сушење,не користете пакет за белило вклучено : 1 Блуза. Совети : . Имаме табела со големини на сликата, ве молиме прочитајте ја табелата со големини пред да ја купите оваа ставка, Благодарам!Ве молиме дозволете 1-2см Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи.Бојата може да биде малку поинаква поради мониторот, ви благодариме за разбирањето!Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, доколку имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. Материјал : овие женски фустани се изработени од Полиестер,меки,еластични и лесни удобни за допир и носење. Карактеристики : Маичка/ Долг Ракав /Цврст/Екстра Долг / Макси Фустан/женствена мода за лесен, секојдневен стил. Прилика : овој симпатичен фустан е совршен за одмор, работа, дом, канцеларија, забава, гостин на свадба, коктел, плажа, одмор, состанок, пикник, шопинг, патување, училиште, дневно. Добро за пролет, лето и есенско носење. Натпревар : летниот фустан лесно се комбинира со какви било високи потпетици,обетки, ѓердан и чанти. Женски и ласкав фустан. Нега на облека : Миење Раце ,миење машини и суво закачување,не користете белило.

R

Им се допаѓа и на купувачите