.

.

Женски Летни Фустани Прашка Мини Фустани Печатени Фустани На Плажа Лабава Фит Сарафан Елек Без Ракави Фустани Со Маици Црно Сива М

Женски Летни Фустани Прашка Мини Фустани Печатени Фустани На Плажа Лабава Фит Сарафан Елек Без Ракави Фустани Со Маици Црно

DEN 0.67
Износ

Пол : Жени Жена, Дами Дама,Женски Стил : Женски Боемски Фустан, Женски Кратки Мини Фустани, Женски Летни Фустани, Женски Сарафан На Плажа, Празничен Фустан, Фустан Со Резервоар, Фустан Со Врат V : Бела, Црвена, Сива, Зелена, Црна, Сина, Црна Сива Големина : S, M, L, XL, 2 XLSeason : Пролет, Лето, Aut,Зимски Материјал : 95%Полиестер 5%Spandexfeares : 1.Ткаенина : Изработен од 95% Полиестер и 5% Спандекс, Овој Фустан е Лесен, Еластичен и Удобен за Носење.2.Дизајн : Секси Боемски Краток Фустан. В Вратот И Дизајнот На А-Линија Ве Прават Да Изгледате Привлечно во Толпата. Класичен Сарафан За Гардероба.3.Карактеристика : Фустани За Денот На Независноста, Фустан Со Печатење На Американско Знаме, Краток Фустан Без Ракави, Фустани Со Резервоари За Плажа Со Врат, Патриотски Фустан Од 4 јули, Мини Фустани. Летна Плажа Сарафан4.Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Улица, Плажа5. Совршено За Усогласување Со Високи Потпетици, Сандали, Мини Чанти Како Што Сакате.Содржина На Пакетот : 1 Х Женски Тенк Фустан (Други Додатоци Не Се Вклучени)Совети : 1. Ве молиме Споредете Ги Големините На Деталите Со Вашите Пред Да Купите!!!2. Боите Може Да бидат Малку Различни во Зависност од Поставките на Компјутерот и Мониторот.3. Ве молиме Дозволете 1-3см Се Разликува Поради Рачно Мерење, Благодарам. (Сите Мерења Во См И Ве Молиме Имајте предвид 1см=0,39 Инчи, 1 инч=2,54 См) Стил-Женски Боемски Фустан, Мини Резервоар Фустан, Летни Фустани, Плажа Сарафан, Партија Одмор Фустан, Краток Фустан. Материјал-95% Полиестер, 5% Спандекс. Ткаенината е Еластична и Издржлива, Совршена за Целодневно Носење. Дизајн-А-Линија, Печатење На Американско Знаме, Мини Фустани За Денот На Независноста, Фустани Без Ракави,Кратки Резервоари,Летен Фустан Со Врат,Патриотски Фустан на плажа 4 јули. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Го Прави Овој Фустан Совршен За Работа, Секојдневен, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење. Натпревар - Мини Фустан со Потпетици Или Сандали За Фантастичен Изглед Во Лето, ќе Ви се допадне.Можете Исто Така Да Ја Облечете Со Кратка Тексас Јакна или Кардиган, Во Пар Со Чизми Во Fall и Пролет.

R

Им се допаѓа и на купувачите