.

.

Тајсу Жените Гроздобер Сатен Макси Фустан, Цевка Без Грб Шпагети Ремен Бодикон Долго Цветни Печатени Сарафан

Тајсу Жените Гроздобер Сатен Макси Фустан, Цевка Без Грб Шпагети Ремен Бодикон Долго Цветни Печатени Сарафан

DEN 2.67
Износ

Женски Фустан, Шпагети Ремен Без Ракави Без Грб Тенок Фит Цветни Печатени Долги Фустани. Големина(см)tttttt t tt t. s t Bust : t65-88пресврт : t56-70t Hip : t78-92t Length : t122, 5. Мt Bust : t69-92пресврт : t60-74t Hip : t82-96tlengh : t125. Лt Bust : t73-96пресврт : t64-78t Hip : t86-100t Length : t127, 5ttt TTtttttttt.tt Bust : t25, 59-34, 65пресврт : t22, 05-27, 56t Hip : т30. 71-36. 22должина : т48.23. Мt Bust : t27. 17-36. 22пресврт : t23. 62-29. 13t Hip : t32. 28-37. 8tlengh : t49. 21 . Lt Bust : t28, 74-37, 8пресврт : t25, 2-30, 71t Hip : t33, 86-39, 37tlengh : t50, 20 . Пријателски Совети : . 1. Ве молиме љубезно дозволете 2-3% разлики според рачното мерење. 2. Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот. (1 инч = 2,54 см). 3. Забележете дека малите разлики во бојата треба да бидат прифатливи поради светлината и екранот. Фала. Спецификации : . Пол : Жени. Материјал : Полиестер. Функција : Печати. Стил : Мода. Повод : Секојдневен живот, улична облека. Ракав : Без Ракави. Боја : Жолта/Сина. Содржина На Пакетот : . 1*Фустан. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Материјал : женскиот фустан е изработен од висококвалитетни полиестерски ткаенини, мазна лесна ткаенина, удобна и дише за носење, ве одржува сите денови удобност. Стил : фустанот со боди се одликува со ремен за шпагети и без ракави, слаб долг фустан со цветни принтови без грб ја покажува вашата шармантна крива, привлекувајќи ги очите на луѓето. Појавување : Стилски фустан, одлично оди со блејзер, јакна, кардиган, чизми, чанта, сандали, високи потпетици, платнени чевли, станови за да се создаде разновиден изглед. Големина : С/М/Л. ве Молиме проверете мерења подолу за да се обезбеди соодветна големина. Рашири и тенок одговара, лесно може да се облече. Убав подарок за вашата девојка. Повод : фустанот за боди е погоден за секојдневен, надворешен, плажа, забава, одмор, одмор, клуб, вечер, сончев пикник и секојдневно носење.

R

Им се допаѓа и на купувачите