.

.

Базиреј Женски Фустан Женски Летни Фустани За Сонце Долги Ремени За Шпагети Цветен Секојдневен Долг Макси Фустан За Жени Со Џебови Бел ХХХХХЛ

Базиреј Женски Фустан Женски Летни Фустани За Сонце Долги Ремени За Шпагети Цветен Секојдневен Долг Макси Фустан За Жени Со

DEN 2.33
Износ

Женски Летни Фустани За Сонце Долги Ремени За Шпагети Цветен Секојдневен Долг Макси Фустан Без Ракави За Жени Со Џебови1.Памучна Мешавина2.Повлечете го затворањето3.Долгиот Секојдневен Фустан За Жени е Еластичен, Лесен Мек И Дише, Секојдневен и Лабав Фит. Прилагодливи Фустани Со Ремени За Шпагети / Без Ракави, Врат Од Лажичка, Странични Џебови, Долга Должина На Подот.4.Женски секојдневен макси фустан без ракави, е совршен за плажа, одмор, празнична забава, ноќен клуб, вечер, плевене, коктел или секојдневно секојдневно носење. Исто така, тоа е одличен избор за бременост мајка.5.Цветни Печатени, Сончоглед Фустан, Шарени Печати Фустан, Бохо Цветни Плажа Сарафан, Тече Модерен Плажа Фустани, Носат Макси Фустан, Лабава и Широк Полите, Ками Боемски Фустан.Ве молиме дозволете мала разлика од 1-3 см поради рачно мерење и мала варијација на бојата за различни поставки на екранот,ви благодариме за разбирањето!1 инч = 2,54 см ви благодариме и убав ден!Пакетот вклучува : 1 ПАРЧИЊА Фустан Големина Chart : Size USUKEUBust Hip Length S483490cm/35.43"126cm/49.61"140cm/55.12"M6103694cm/37.01"130cm/51.18"141cm/55.51"L81238100cm/39.37"134cm/52.76"142cm/55.91"XL101440106cm/41.73"138cm/54.33"143cm/56.30"XXL121642112cm/44.09"142cm/55.91"144cm/56.69"XXXL141844118cm/46.46"146cm/57.48"145cm/57.09"XXXXL162046124cm/48.82"150cm/59.06"146cm/57.48"XXXXXL182248130cm/51.18"154cm/60.63"147cm/57.87" УДОБНА ТКАЕНИНА : Овие Женски Летни Врвови Се Изработени Од 95% Полиестер, 5% Спандекс. Супер мека и лесна материја за целодневна удобност. ПОГОДНИ ЗА СЕКОЈА ПРИГОДА-Женски Гроздобер Фустани Може Да Бидат Фустани Нагоре Или Надолу Зависи Од Приликите : Одлично За Секојдневен Изглед, Одмор, Дружење, Одмор, Викенд, Забава ЗА СКАРА, Плажа Ако Го Комбинирате Овој Мек Лелеав Фустан Со Патики Или Станови Во Текот На Денот; Ако За Свечени Места, Како Што Се Деловна Работа, Забава, Црква, Свадба, Свадба Гостин, Матурска, Вечер, Настава Облека што Можете Со Сандали Со Прерамки и Нежен Накит. СИТЕ НАТПРЕВАР : Можете Да Го Носат Со Сите Ваши Тимови. НЕГА НА ОБЛЕКА : Препорачано миење раце. машина за перење. наредени dry.Do не избелувајте или паѓајте суво топло. Ве молиме погледнете ја сликата на табелата со големини на последната слика пред да нарачате.

R

Им се допаѓа и на купувачите