.

.

Чикал Летни Мини Фустани За Жени Трендовски Бохо Цветен Принт Прикривање На Вратот На Екипажот Обични Сарафани На Плажа Без Ракави на Клиренс

Чикал Летни Мини Фустани За Жени Трендовски Бохо Цветен Принт Прикривање На Вратот На Екипажот Обични Сарафани На Плажа Без

DEN 463.84
Износ

84" Големина : Л Големина : Големи Сад : 8 велика британија : 12 еу : 38 биста : 102см/40.37" Должина : 87cm/34.45" големина : m големина : Средни Сад : 6 велика Британија : 10 еу : 36 Биста : 96cm/37.24" Прстен За Стегање : 26см/10. Можете исто така да го облечете многу лесно со секоја комбинација на накит, сандали, потпетици, капи на плажа во пролет/лето.

R

Им се допаѓа и на купувачите