.

.

Женски Летен Цветен Сарафан Секојдневен Макси Фустан Со Кратки Ракави Секси Фустан За Одмор На Плажа Со Врат

Женски Летен Цветен Сарафан Секојдневен Макси Фустан Со Кратки Ракави Секси Фустан За Одмор На Плажа Со Врат

DEN 1.67
Износ

Тип : Женски Цветен Фустан. Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски. Стил : Краток Фустан, Летен Фустан. Тип На Шема : Печатење, Врвка За Влечење. Боја : Жолта, Црна, Сина (Опционално). Големина : S,M, L, XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме). Материјал : 60% Вискоза, 40% Полиестер. Деколте : V Вратот. Должина На Фустан : Должина На Глуждот. Должина На Ракавот : Краток Ракав. Сезона : Пролет, Лето, Aut, Fall, Зима. Прилики : Секојдневен, Плажа, Одмор, Патување, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Датуми, Филмови. Карактеристики : . 1. Изработена од лесна ткаенина што дише, течна и воопшто не прилепена, мека на допир, удобна е за носење цел ден. 2. Овој суштински фустан има лабаво вклопување за изглед без напор кој е подготвен за стилизирање. 3. Едноставен секси стил, погоден за секојдневно носење. Тој е исклучително разноврсен и може да се додаде толку многу различни начини. Овој фустан е совршен за забава, ноќно излегување, клуб, матурска вечер, свадби итн. Содржина На Пакетот : . 1 х Фустан (други Додатоци не се вклучени). Совети : . 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!. 2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. 3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см). . Карактеристика : долг макси фустан во страничен сплит дизајн, Со насекаде цветен принт,бохо цветен принт, Кратки ракави со големи манжетни, Длабок v врат,империја половината, Преден шлиц,не гледајте низ, должина На Глуждот, Макси фустан. Течниот раб нежно трепери додека се движите, совршено ја покажува фигурата на вашето тело и прави да изгледате прекрасно. В вратот и краткиот ракав,се комбинираат со цветна шема за гроздобер изглед,еластична во половината за да направат удобно вклопување и стилски изглед. Овој макси фустан е течен и ласкав, високиот струк и предниот шлиц покажуваат слаби, долги нозе, женски облини, материјалот е супер мек за летен ден. Погоден за Секојдневен, Состанок, Банкет, Свадба, Коктел Забава,Забава,Плажа, Одмор, Патување.

R

Им се допаѓа и на купувачите